Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

1, 2 nebo 4 kg pečených křídel s pečivem a dvěma omáčkami

4,6 / 5 Legerka Restaurant Praha - Vinohrady  (mapa) 517 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Pavla

Dobrý den, prosím, mám dotaz ohledně gramáže křidélek. I mě se stalo, že u zakoupeného 1 kg křidélek jich bylo málo, zcela určitě to nebylo 1 kg. Nechala jsem to být, ale nyní čtu, že se to stalo i jiným zákazníkům, a tak bychom to vlastně neměli nechat být…Je schopen Slevomat nějakým způsobem si gramáž ověřit a hlavně (!) zakročit? Děkuji

Eva Wernerová

Dobrý den, můžeme přijít mezi 11 – 12 hodinou. Děkuji Eva

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, rezervaci si udělejte alespoň 24 hodin dopředu, a to telefonicky na 777 966 764. Hezký den :-)

Kateřina Sedláková

Dobrý den, můžu se zeptat kolik je asi přibližně křidýlek na 1kg?
Děkuji Katka

Legerka Restaurant

Dobrý den Katko,
Je to velice různé vždy záleží v jaké gramáži nám dodají křidélka.
Může to být od 6 ks do 11 ks.

Petr

Dobrý den měl bych takovy zvídavý dotaz. Jakto, že se píše „poprvé na slevomatu“ když jsem tam osobně přes slevomat již dvakrát byl? Je to jinak super restaurace :).
Děkuji.

Legerka Restaurant

Dobrý den, pravděpodobně to bude změnou díky které se museli smazat všechny předchozí hodnocení a dotazy a proto to vypadá jako bychom byli na slevomatu noví.

Václav

Dobrý den, bylo by možné si jídlo odnést s sebou?
Děkuji :)

Legerka Restaurant

Dobrý den, bohužel ne jídlo je určeno ke konzumaci v restauraci.

Kamca Kamik

Mám kredity jak to mám uplatnit

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamčo, celkem máte 210 kreditů, 10 z adventního kalendáře a zbylých 200 můžete uplatnit pouze v kategorii Lyžařské pobyty. Na tuto nabídku můžete použít jen kredity z adventního kalendáře, ale pospěšte si, kreditům z kalendáře brzy vyprší platnost! Hezký den Tereza :)

Zuzana Novakova

Dobrý den
Chtěla jsem se zeptat, jestli je možno vzít si jídlo sebou.
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzko, právě jsem se spojil s restaurací a bohužel není možné jídlo vzít s sebou. :( Je potřeba tedy voucher uplatnit a sníst přímo na místě. Hezký den, Tomáš.

Marcela Holubová

Dobrý večer chtěla bych se zeptat kde se dá u vás parkovat děkuji

Legerka Restaurant

Dobrý den, jediné místo kde se u nás dá zaparkovat je Parkoviště Boženy Němcové.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru