Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sushi sety s 22 až 38 kousky, některé i s polévkou Tom Yun nebo Miso

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Ivča

Dobrý den, zaujala mě 2. varianta voucheru s miso polévkami. Počet kusů sushi dle popisu výchází ale na 30 (nikoliv 22 jak je v názvu). Předpokládám, že v názvu je tedy chyba a jedná se o 30 kusů sushi a 2 miso polévky za 299 Kč. Je to tak?
Děkuji, Iva

Mya restaurant & cafe

Dobrý den , ano 30 k. sushi a 2 p. Místo za 299kc. Hezky den ! Mya r.

Anna Popelářová

Dobrý den, bylo by možné u varianty 22ks dostat místo maki s avokádem maki s okurkou? Děkuji.

Slevomat.cz

Hezký den, paní Popelářová,

výměna okurky namísto avokáda je předem po domluvě samozřejmě možná :)

Hezký den, Monika, Slevomat

Ota

Dobrý den,
já bych chtěl 22 ks sushi tak jak je na obrázku a ne jak je v seznamu.
Děkuji Ota

Slevomat.cz

Dobrý den, Oto, úvodní fotka je pouze ilustrační, ale z vlastních zkušeností vím, že sushi se snaží naservírovat profesionálně. Hezký den, David. :-)

Jana Sixtová

Zdravím. Když si budu chtít vzít sushi s sebou, musím také zavolat 2 hodiny předem aby mi to připravili? Díky.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani, určitě tím nic nezkazíte :) Hezký den Jana

David

Dobry den, odesla mi tiskarna, vzdy jsem mel vouchery vytistene, jde vyuzit v restauraci elektronicky voucher? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Davide,

tisk není nutný, stačí nahlásit pouze kód voucheru :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat

Arthur Antoči

Dobrý den, mohou při jednom menu(38 ks) přijít 2 osoby?

Slevomat.cz

Dobrý den, Arthure, počet lidí kolik přijde na jedno menu není stanoven, buď si tento velký set můžete vychutnat sám či se podělit s přáteli. S pozdravem, David.:-)

Lucie Štrosová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je možné si vybrat, jestli polévka Tom Yum bude s kuřecím mase, krevetami a podobně?
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucko, nyní po mém zajímavém telefonátu do restaurace mi řekli že polévku Tom Yum si můžete vybrat dle libosti :-D. S pozdravem, Davd.

Tom Ronymaniak

lze dostat sebou ?

Slevomat.cz

Dobrý dne, Tome, pokud si budete chtít sushi odnést je tamm příplatek 20 kč za krabičku. Hezký dne Jana

Barbora Kubešová

Jak zrušit objednávku?

Slevomat.cz

Dobrý den, pro storno objednávky nám napište na podpora@slevomat.cz. V případě nezaplacení se objednávka sama stornuje cca po 10 dnech. Hezký den, Tereza

Tadeáš Jakubec

Je možné si set vzít sebou?

Slevomat.cz

Dobrý den, Tadeáši, pokud si budete chtít sushi odnést, připlatíte 20 kč za krabičku. S přáním hezkého zbytku dne, Tomáš.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru