Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pánské kožené peněženky Hunters se spoustou přihrádek na doklady a karty

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Hana Koutská

Dobrý den včera jsem od Vás objednala peněženku a zboží jsem okamžitě zaplatila převodem, aby do Vánoc dorazilo. Ale nepřišlo mi žádné potvrzení o objednávce a ani o zaplacení.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hani, garance doručení do Vánoc byla do 13. 12. 2017, nicméně koukala jsem na stav Vaší objednávky a vše je v pořádku. Penízky nám přišly 15. 12. 2017. Hezký den Janča

Martin Knor

Dobry den,

je mozne vyuzit tuto slevu i na penezenku, kterou mate zde ve videu pod cislem Model 323? Na Vasich strankach jsem ji nasel v cerne barve.

KabelkyPenezenky.cz

Dobrý den,
jsou již bohužel vyprodané.

Novotná Petra

Dobrý den v pondělí 4.12. Jsem si u vás objednala pánskou peněženku zn.Hunters a dnes mi byla doručena dámska peněženka neznámé značky, není možné se s vámi spojit telefonicky,nikdo to nezveda,Co s tím děkuji Novotná

KabelkyPenezenky.cz

Dobrý den,
již jsme se spojili. Brzy vše dáme do pořádku, za způsobenou komplikaci se ještě jednou omlouváme.

Mariia Chumakova

Dobrý den, objednávala jsem bez přihlášení (1.12.17) a už poslala peníze převodem na účet, nedošlo mě žádné podtvrzeni o převzetí peněz vámi, a nějakém dalším postupu..

jana koubkova

Dobrý den, objednala jsem u vás pánskou peněženku Hunterst Premium 308. Doposavad mi nepřišlo žádné potvrzení objednávky ani zboží.
Děkuji za ochotu sdělit blíže co s objednávkou. jana koubková

KabelkyPenezenky.cz

Dobrý den,
abychom Vám mohli dohledat, kde se zásilka nachází, potřebujeme jméno pod kterým jste objednávku provedla. Výše uvedené jméno v objednávkách neevidujeme.

Alice

Dobry den, posílala jsem k vam na vymenu peněženku a chtela jsem model 304 na sirku a prisel mi model 308 na výšku. Je moznost jeste vymeny.

KabelkyPenezenky.cz

Dobrý den,
výměna možná je, ale prosím zaslat do mailu info@galanto.cz číslo objednávky, jméno, abychom mohli vše dohledat.
Děkujeme za dotaz.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru