Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Belgické pralinky ve stylových domečcích: čokoláda, co potěší rovnou 2×

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Bára

Dobrý den, v nabídce je uvedeno, že pro dourčení (osobní odběr) do Vánoc je třeba objednat do 19.12., při objednávce se mi však zobrazuje datum doručení 2.1. Bude možné zboží do Vánoc ziskat? Děkuji.

Belgické čokolády

Dobrý den, do provozoven osobního odběru máme navezeno veškeré zboží a je možné si ho ihned v rámci otevírací doby vyzvednout. Do vánoc je posledním dnem pátek 22.12. 2017 od 8 do 15 hodin.

Dagmar Křižková

Dobrý den, měla bych zájem o domeček s 300 g, který je v tuto chvíli vyprodaný. Je možné, že by byl opět zařazen do nabídky? Děkuji za informaci. D.

Belgické čokolády

Dobrý den, nyní máme již jen poslední zásoby na e-shopu www.BelgickeCokolady.cz.

Michaela Javůrková

Dobrý den,
prosím o info, zda mohou pralinky i osoby s bezlepkovou dietou? Moc děkuji

Belgické čokolády

Dobrý den, lepek v alergenech uveden je, tak raději ne.

Dagmar Mrázková

Dobrý den, chtěla bych ten domeček pořídit pro manžela jako dárek, a tak jsem se chtěla zeptat, jestli není varianta pralinek také v hořké čokoládě, kterou manžel miluje. Děkuji Mrázková

Belgické čokolády

Bohužel domečky jsou již pro Slevomat připravené, ale na míru můžeme připravit v e-shopu (www.BelgickeCokolady.cz), požadavek dejte do poznámky při objednání a pro jistotu pošlete i e-mail (info@BelgickeCokolady.cz)

Věra Pokorná

Zaplatila jsem už minulý čtvrtek a stále mi nepřišel voucher.

Slevomat.cz

Hezký den, Věrko,

je mi líto, ale platba nám bohužel přišla pozdě, objednávka se tak stornovala. Prosím spojte se s námi na tel 222 745 354 a problém vyřešíme :)

Za Slevomat krásný den,

 Ivča

Lucie Krajíčková

Dobrý den,
kolik pralinek je v balení? Děkuji za odpověď.

Belgické čokolády

Dobrý den, záleží na velikosti jednotlivých pralinek, v průměru to je u 100g 7–8, 200g 14–16 a 300g 21–24ks.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru