Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3 sladké dny s výhledem na kolonádu: Wellness pobyt v Mariánských Lázních

4,2 / 5 Belvedere Spa & Wellness Mariánské Lázně (mapa) 67 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
marika

prosím info, zda je parkování s průkazem ZTP / P přiděleno k hotelu značkou pro
invalidní hosty bezplatně, díky

Kuncl

Zdravíme z Plzně,prosím o sdělení volného termínu o velikonocích­./3noci,2 oso­by,
polopenze,možno i bez procedur,pouze hotel Belveder.Díky.

Slevomat.cz

Dobrý den, pane Kuncl, informace, vztahující se k volným termínům, Vám rádi sdělí na telefonním čísle +420 773 317​ ​942​ ​(Po-Pá ​od ​09:00 ​do ​17:00). Hezký den Jana

Marie Vašátková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda máte ještě volný termín na dvoulůžkový pokoj od 18.3.2018, nebo 25.32018 na 3dny. Děkuji za odpověď.

Alena Benešová

Dobrý den, mám dotaz zda máte volný termín od 14.2.-16.2.2018 pro dvě osoby?
 Děkuji

Iveta

dobrý den, bude možnost objednat balíček i od 12.3.? děkuji Iveta

Jaroslava Fuková

Dobrý den,jaké je možné na místě přikoupit procedury a za jakou cenu? Děkuji Fuková

Miroslav Oliva

Dobrý den,
je možné rezervovat pobyt -balíček „3 sladké dny s výhledem na kolonádu: Wellness pobyt v Mariánských Lázních“ v období 5.-7.1.. Uváděný tel. kontakt +420 773 317​ ​942 je dnes nefunkční. Prosím o vaše potvrzení.
Děkuji. M. Oliva

Michal

Dobrý den. Je problém se zaplacením na pobočce banky o den později ? Mám termín zaplacení 19.12 ale jsem mimo CZ a zaplatím 20.12
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale, Váš voucher je nutné zaplatit do 21.12., ale je termín i prodloužit kdyby byl nějaký problém. S pozdravem, David

vladislava

Dobrý den, byl by volný termín pobytu 9. – 11.2. nebo 2. – 4.3. 2018 pro 2 osoby? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Vladislave, doporučuji kontaktovat přímo tohoto poskytovatele buď e-mailem: marienbadreservation@axxos.co nebo na telefonním čísle: +420 773 317​ ​942​. Hezký den Janča

Elena

Dobrý den, měli by jste volno v termínu 7.-9.1.2018 nebo 13.-15.1.2017 pro 2 osoby? Děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru