Nabídku 20minutová jízda v supersportu plná adrenalinu mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

20minutová jízda v supersportu: Osedlejte Ferrari či Lamborghini a mnoho jiných

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lucie Folprechtová

Dobrý den,je možný ve Fordu Mustang spolujezdec,pokud ano může to být dítě ve věku 11 let.Děkuji

Showcars

Dobrý den, ano je to možné. S pozdravem Showcars.

Pavlína

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat, kde se jízdy konají. Mám na mysli, zda na veřejných komunikacích nebo na nějakých letištních plochách. Děkuji Pavlína.

Showcars

Dobrý večer, jezdíme ve více lokalitách, které naleznete na tomto odkaze: www.showcars.cz/info/showcars-lokality/, nicméně máme showroom u letiště Mnichovo Hradiště, kde se nejčastěji jízdy uskutečňují. Jízda se skládá z kombinace jízdy po silnici, dálnici a letišti – pro představu je to cca 50% jízdy na běžné komunikaci a zbývajících 50% na letištní ploše, kde je i sprint na maximální rychlost vozu. S pozdravem, Showcars.

Řezníček Josef

Dobrý den chci se zeptat jestli máte v nabídce Nissan GT-R ve videu jste o něm mluvil ale zde na stránce sem ho nenašel děkuji za odpověď.

Showcars

Dobrý den, aktuálně jsme vozidlo z nabídky stáhly vzhledem k neustálým poruchám vozu. Nemůžeme Vám to zcela ještě potvrdit, ale plánujeme nákup zcela nového vozu Nissan GT-R model 2017, který pravděpodobně vypíšeme až během sezóny 2018. Sledujte naše stránky a Facebook, kde zpravidla novinky uveřejňujeme obratem. S pozdravem, Showcars.

Fiala Karel

Dobrý den, je možná jízda s Lambem nebo Ferrari v nabízené lokalitě Kroměříž? Plánuji koupit poukaz otci a jelikož je z Brna tak je tato lokalita asi jediná možná…
Děkuji. Fiala

Showcars

Dobrý den, ano v lokalitě Kroměříž jezdíme. Poukaz na Lamborghini a Ferrari je platný i na nový McLaren 570S, tak si pak můžete vybrat. S pozdravem, Showcars.

Novàková Lenka

Dobrý den, mam dotaz mám zajem o jizdu v Audi R8 jen mě zajíma zda je v automatu nebo je to manuál dêkuji

Showcars

Dobrý den, naše Audi R8 V10 Plus má automatickou dvojspojkovou převodovku. S pozdravem, Showcars.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru