Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Úniková hra Secrets of treasures až pro 5 osob

4,8 / 5 Secrets of treasures - pirátská skrýš Hluboká nad Vltavou  (mapa) 125 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Aneta Marušáková

Dobrý den,
objednala jsem si u vás 2× únikovku. O víkendu jsem zaplatila, ale bohužel mi ještě nepřišly vouchery. Chtěla bych je dát jako dárek k Vánocům.
Děkuji Marušáková

Slevomat.cz

Dobrý den, Aneto, vouchery jsme Vám na e-mail zaslali znovu, tak snad se tentokrát nezatoulaly. :-) Krásné Vánoce

Eva Goldová

Dobrý den, prosím je hra vhodná pro 4 člennou rodinu, kde děti jsou 5 a 8 let? Moc děkuji. Goldová

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, aby si dítka hru náležitě užili, je stanovena minimální hranice 10 let. Doufám, že Vás nadchne jiná akce, kterou by si užily i Vaše dítka ;) Hezký den Janča

Aneta Marušáková

Dobrý den. Není možné za příplatek vytvořit skupinu o 6 lidech? Děkuji

Secrets of treasures - pirátská skrýš

Dobrý den, doporučený počet hráčů ve skupině je 5 osob, při větším počtu osob je hra také za příplatek na místě možná, již však nebude tak komfortní, prostor místnosti i úkoly v ní jsou nastaveny na max. 5 osob.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru