Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Tvrzené ochranné sklo s USB náramkem pro TOP 120 telefonů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Stanislava Jakubů

Dobrý den, můžete mně prosím sdělit, zda je možné si objednat toto sklo na mobil Lenovo K5 Dual SIM
typ displeje : IPS LCD – rozměry : šířka 7,1 – výška 14,2 – hloubka 0,8
Děkuji za odpověď
 Stanka

Kupazbozi

Dobrý den, v nabídce je Lenovo K5/K5 Plus (Dual SIM), tedy sklo na Váš typ telefonu.
Pěkný den přeje
tým all4mobiles

Kateřina

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat k čemu slouží USB náramek?

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, jedná se o USB kabel, který slouží k mnoha věcem – od nabíjení po přenos dat. Hezký den :-)

Ivana Svobodová

Spěchá-dobrý den,máte prosím sklo přímo na Xiaomi redmi 4×??Moc vám děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, momentálně máme v nabídce jen to, co vidíte ve variantách. Hezký den Jana

Tomáš Macák

Dobrý den. Sklo pro Xiaomi A1 Mi v nabídce máte ale chci se zeptat jestli máte USB náramek s konektorem typu – C kterým tento telefon disponuje. Děkuji

Kupazbozi

Dobrý den, máme oba typy, pro jistotu prosím napište po objednávce na Slevomatu na náš email, abychom Vám zaslali správný typ. Děkujeme.

Renata Najbrtová

Dobrý den,zajímalo by mě zda máte vhodné ochranné sklo na Huawei
Y6 . .. nemůžu ho v nabídce najít. Moc děkuji za Vaši odpověď a za informaci.

Renata Najbrtová

Moc se omlouvám za zmatky. Nehledala jsem pod správným označením. Je to moje chyba. Špatně jsem se podívala. Moc děkuji.

Stanislava Jakubů

Dobrý den, přidávám k mému dotazu na Lenovo K
5 ještě rozměr 13,6 cm 6,0 cm.
Děkuji Stanka

Kupazbozi

Dobrý den, máme Lenovo Vibe K5/K5 plus, ale rozměr je bohužel 13,9 × 6,8 cm. Hezký den.

Stanislava Jakubů

Dobrý den, prosím Vás máte toto sklo na Lenovo K5 – Quick Start Guide
Lenovo A6020a40?
Děkuji Stanka

Kupazbozi

Dobrý den, máme Lenovo Vibe K5/K5 plus, ale rozměr je bohužel 13,9 × 6,8 cm. Hezký den.

Lucie Trejbalová

Já si vůbec nevšimla, že tam jsou ještě pod tim.. Prominte a dekuju za trpelivost

Kupazbozi

Dobrý den, v pořádku, to je samozřejmost:) Hezký den.

Lucie Trejbalová

A můžete mi prosím napsat, který to je..pro mě je to Španělská vesnice.. Předpokládám, že honor 9..ale prosím o radu.. Dekuju

Kupazbozi

Dobrý den, vždyť jste psala Huawei P9 lite 2017, ten je tam přesně takto pojmenovaný k objednání:-) Děkujeme.

Jana

Dobrý den, ptala jsem se na LG K8 (M200E) 2017 dual a vy jste mi napsal rozměr skla, jestli jsem to dobře pochopila tak na tento telefon sklo máte a jakou variantu mám tedy zadat, když si ho chci koupit? V této nabídce přímo K8 nenabízíte. Děkuji za odpověď

Kupazbozi

Dobrý den, tak jsem ještě jednou ověřil a my máme bohužel jen K8 (K350N), který je možno zakoupit v této akci na Slevomatu: https://www.slevomat.cz/akce/1204038-kryt-a-sklo-pro-lg-nokia-samsung-sony-a-xiaomi#3250120

Lucie Trejbalová

Dobrý den, zajímalo by mne, zda máte vhodné sklo na Huawei P9 lite 2017,moc děkuji za info

Kupazbozi

Dobrý den, ano, je v nabídce v sérii Huawei P a Y:-)

Jitka

Dobrý den, prosím o přesný rozměr ochranného skla na Samsung Galaxy A5 2016.
Děkuji za odpověď.

Kupazbozi

Dobrý den, 13,8 × 6,5 cm.

Ilonka Snorychova

Prosim mate take sklo pro Lenovo PB22670M DEKUJI

Kupazbozi

Dobrý den, bohužel pro tento typ momentálně nemáme.

Jana

Dobrý den, mě by zase zajímalo jestli některá z variant LG pasuje na LG K8 (M200E) 2017 dual, děkuji Jana

Kupazbozi

Dobrý den, zasílám přesný rozměr skla pro LG K8, který máme: 13,8 × 6,4 cm. Hezký den.

Jitka Jedličková

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zda vámi nabízené tvrzené sklo Xiaomi Redmi 4 pasuje na telefon Xiaomi Redmi 4×? Zda není problém s tím X?
Děkuji moc.
Dále předpokládám, že doručení v případě objednání dnes proběhne do vánoc.
Jedličková

Kupazbozi

Dobrý den, bohužel momentálně v nabídce není, ale určitě ho zařadíme do příštích akcí. Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru