Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Poukaz v hodnotě 120, 200, 350 nebo 500 Kč na služby profesionální čistírny

4,3 / 5 Gemastars Cleaners s.r.o. (2 pobočky) Praha - Stodůlky  (mapa) 29 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Ivet

Dobry den,dostala jsem k Vanocum krasnou neon bundicku,uz mi ji stihl umazat pejsek a,zjistila jsem,ze nelze prat,da se vyuzit nejaky voucher na bundicku 100 :-) :-)%polyamid a 100:-)%polyester,de­kujiii rada dorazim

Gemastars Cleaners s.r.o.

Dobrý den,
momentálně se nedá tento typ bundy na Vouchery uplatnit.Jsou tam jen péřové.
Nicméně Vám bundu vyčistíme(když k nám přijdete) za 199,–Kč,dle našeho ceníku.
Přeji hezký den :)

Ema

Dobrý den,
jaký koupit voucher na dámské sako z umělého materiálu. Děkuji

Gemastars Cleaners s.r.o.

Dobrý den,sako se momentálně nenachází v nabídce na Vouchery v této akci.
Ale je u nás čištěno za cenu 159,–Kč.
Přeji hezký den

Monika

Dobrý den,chci se zeptat jaký voucher na péřový kabát a kolik by byl doplatek a lyžařská bunda děkuji moc

Gemastars Cleaners s.r.o.

Dobrý den,
akce se vtahuje jen na služby uvedené.Momentálně nelze Voucher uplatnit na péřový kabát ani lyžařskou bundu.Jedině že by byla péřová. Pak by se to dalo brát jako bundu péřovou. A ta je na Voucher v ceně 299. Koupíte Voucher v ceně 200 a 99 doplatíte na provozovně.
Přeji hezký den :)

Věra

Dobrý den zeptám se na cenu vyčištění krátkých dámských šatů a vlněného dámského kabátu, děkuji VŠ

Gemastars Cleaners s.r.o.

Dobrý den,
krátké dámské šaty – 189
kabát vlněný dámský – 219
Bohužel na tyto služby se momentálně nedají Vouchery uplatnit. Přeji hezký den

Miluše Miluse

Dobrý den mám doma .asi 100cm medvěda… je možné ho vyčistit ,aby by, zase nadýchaná?? Nikdo si s ním nehraje jen sedí v mé posteli takže není zničeny…děkuji…MI­LUŠE

Gemastars Cleaners s.r.o.

Dobrý den,
stroje máme velké,tak snad ano.Přineste ho a paní u nás to posoudí.
Nadýchaný díky sušení jistě bude :)
Přeji hezký den

Inna Vu

Dobrý den.
Prosím Vás, poraďte mi kolik voučeru v jaké hodnotě mám zakoupit abych jsem mohla vyčistit péřovou bundu (právě pero pouze chemické čištění). Budu muset ještě něco doplácet na pobočce? Jak dlouho bude trvat čištění? Předem děkuji za odpovědi.
S pozdravem I.

Gemastars Cleaners s.r.o.

Dobrý den,
Bunda péřová je za 299 Kč.Takže kupte Voucher v hodnotě 200 a 99 doplatíte na provozovně.
Co se termínu týče,tak počítejte raději 3 dny.Je toho před vánocemi hodně.
Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den

Prochazkova

Vouchery na čistění saka – jako vánoční dárek pro pány by nebyly ? ;-)

Gemastars Cleaners s.r.o.

:( to nás nenapadalo.
Akce již běží.
Tak snad příště :)

Aneta R.

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, kolik voucherů potřebuji na své deky. Mám deky s dutým vláknem, které se skládají ze dvou lehkých dek na krajích sepnutých cvoky, aby si člověk mohl na léto jednu lehkou odepnout a používat jen ji, a v zimě používat celou deku složenou ze dvou sepnutých lehkých (je to tak od koupě, nikoli domácí výroba). Stačí mi na každou takovouto dvojdeku jeden voucher? Děkuji.

Gemastars Cleaners s.r.o.

Dobrý den,
stačí Vám 1 voucher na 1 deku(skládající se ze dvou sepnutých dek).Přejeme hezký den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru