Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pobyty pro páry i rodiny v zábavním parku Inwałd s možností lyžování

4,7 / 5 Park Hotel Łysoń**** Polsko (mapa) 17 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana Motejlková

27.6–1.7.2018 ;-)

Park Hotel Łysoń****

Niestety nie mamy w tym terminie już wolnych pokoi.
30.06 mamy sprzedane wszystkie pokoje.

Jana Motejlková

Dobrý den,
nejdou mi koupit dva na sebe navazující termíny (4 noci). Můžete mi prosím pomoci ?
Děkuji Jana

Park Hotel Łysoń****

Witam ,
Być może nie mamy dostępnych pokoi w wybranym przez Panią terminie .
Proszę o podanie terminu pobytu sprawdzę .
Pozdrawiam
Natalia Głowacka

Jana

Dobrý den,
mohli byste mi doporučit, který typ voucheru si máme koupit, když bych chtěla jet já se synem a s námi by jeli mí rodiče (63letí). Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano,

v tomto případě by nejvhodnější varianrtou byl balíček pro rodinný pobyt (zahrnuje pobyt pro 4 osoby) :)
U první a druhé varianty voucher zahrnuje ubytování pouze pro 2 osoby (u některých variant nabídky je uvedeno: 1 dítě do 9,9 let má pobyt na přistýlce včetně polopenze zdarma – pokud je Váš syn v tomto věku, mohl by voucheru tedy také využít). Podle domluvy s hotelem a kapacit volných pokojů pro tento počet osob by se za další osobu na přistýlce navíc hradil doplatek hotelu. Pokud by byl třeba větší pokoj, je možné si s doplatkem rezervovat také Apartmán: 100 PLN / noc nebo Rodinný pokoj Connecting: 200 PLN / noc.
Zkuste popřemýšlet, co by bylo pro Vás výhodnější.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Hana Šeflová

Dobrý den, děkuji za odpověď na můj dotaz. Měli byste volno v termínu 5.5.-7.5.2017 pro dvě rodiny (2 dospělí+1 dítě 7 let a 2 dospělí + 2 děti (7 let a 3,5 roku))? Děkuji Šeflová

Park Hotel Łysoń****

Tak, posiadamy w tym terminie wolne pokoje. W celu dokonania rezerwacji bardzo proszę o kontakt drogą mailową rezerwacja@phlyson.pl oraz o podanie nr Vouchera wykupionego na Slevomat.
Pozdrawiam
Natalia Głowacka

Hana Šeflová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, když jsme 2 dospělí a 2 děti (7 let a 3,5 roku) a chtěli bychom pobyt na 3 dny za těch 4690 Kč. Jestli budeme nějaké dítě doplácet nebo budou v rámci balíčku zdarma? Děkuji. Šeflová

Park Hotel Łysoń****

Mogę zaoferować pobyt 2 doby noclegowe w pokoju typu Standard ze śniadaniami oraz obiadokolacją . Cena za ten pobyt dla Państwa rodziny to koszt 179E . Dla starszego dziecka dołożymy dodatkowe łóżko a młodsze jeśli będzie z Państwem spało ma pobyt gratis.
Cena nie zawiera biletów do Inwał Parku oraz Energylandii.
Zachęcam do rezerwacji.
Pozdrawiam
Natalia Głowacka

Michal Ratiborský

Witam, zawiera voucher wstep do Inwald parku?

Dzekujie

Slevomat.cz

Dobrý den, Michale, vstup do tohoto parku je pouze v rodinném balíčku za 7 590 Kč. V tomto balíčku máte 1× 2-denní vstup do Inwald parku pro celou rodinu. Hezký den Janča

Park Hotel Łysoń****

Witam,
Tak pobyt rodzinny zawiera oprócz noclegu również możliwość dwudniowego korzystania z atrakcji Inwałd Parku.
Pozdrawiam
Natalia Głowacka

Milan Marek

Dobrý večer. Je v ceně pobytu i dvoudení vstupenka do Inwald parku?
Milan Marek

Park Hotel Łysoń****

Witam, Bardzo proszę o informację jaki termin Pana interesuje oraz dla ilu osób to miałby być pobyt. Jeśli wśród naszych gości będą dzieci , proszę o podanie również ich wieku .
Pozdrawiam
Natalia Głowacka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru