Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Velikonoční zájezd do Paříže a Versailles s 1 nocí v hotelu se snídaní a průvodcem

4,4 / 5 CK Jukej Paříž - Francie (mapa) 98 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Hana

Dobrý den, mám dotaz ohledně hotelu, budou na pokojích ručníky? Děkuji

CK Jukej

Dobrý den, ručníky na pokojích jsou. Děkujeme za zájem!

Lída

Dobrý den,a dá se prohlídka Eiffelovy věže stihnout za čtyři hodiny od Luxemburských zahrad s desetiletou slečnou?Pěšky je trasa asi 4km dlouhá(dle mapy).Chce vidět hlavně Eiffelovku.díky za odpověď

CK Jukej

Dobrý den, druhý den program začíná přímo u Eiffelovy věže, tedy není nutné jít k ní hned první den po prohlídce s průvodcem, ačkoliv stihnout se to dá. Děkujeme za zájem!

Mirek

Dobrý den,
kolik času budeme mít k dispozici na prohlídku Eiffelovi věže a muzea Louvre?

Děkuji za odpověď.

CK Jukej

Dobrý den, oba objekty můžete navštívit v rámci individuálního volna, což je oba dva dny cca 4 hodiny. Zdraví CK Jukej

Darina

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je nutno využít služeb průvodce, nebo bychom mohli mít vlastní program?

CK Jukej

Dobrý den, děkujeme za Váš zájem, na každém našem zájezdu je možný individuální program, jen je nutné včas přijít na odjezdové místo…:) Děkujeme!

Victoria

Dobrý večer, chcí se zeptát kolik stojí cestovní pojistění?

CK Jukej

Dobrý den, dle pojišťovny cca 15 – 30 Kč /den. Doporučujeme pojištovnu AXA, kde je zvýhodněná cena 21 Kč. Děkujeme. Ck Jukej

Halyna Chornous

dobry den,mam dotaz,zakoupila jsem 3 vaucery,je totiz moznost ubytovani ve trechluzkovim pokoji?

CK Jukej

Dobrý den, ano, 3lůžkový pokoj je dostupný. Děkujeme. Ck Jukej

Lena

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda-li je v ceně zahrnut i vjezd do Paříže? Nemáte to napsané totiž ani v příplatcích.

Děkuji.

CK Jukej

Dobrý den, děkujeme za zájem, ano – cena je kompletní.

Sája Pezlová

Dobrý večer, zajímalo by nás kolik hodin trvá cesta? Děkuji

CK Jukej

Cesta z Prahy do Paříže cca 13 – 14 hodin. Děkujeme za Váš zájem.

Renata Hladká

Je možný nástup v Ústí nad Labem?

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato, nástup je možný bohužel jen z Prahy, Berouna, Plzně a Rozvadova :-( přeji hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru