Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vysokokapacitní powerbanky značky HOOX

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dagmar Křížová

Dobrý den, je power banka vhodná pro telefon Apple?
 Děkuji

AGA Brands

Dobrý den, ano power banka je vhodná pro všechny typy telefonů včetně Apple. Hezký den

Barbora Gregorová

Dobrý den,také mě zajímá – jen ta za akcní cenu – je vhodná pro samsungy i huawei?

Lukáš -

Dobrý den, nesedí mi tady pár věcí. Přes Slevomat prodáváte Power banky značky Hoox, ale sami je přes svůj obchod neprodávate. Taktéž mi nesedí uvedená váha power bank oproti váze, co uvádí konkurence. Například vy uvádíte váhu 219 g u daného typu (Infinity) a zbylá konkurence uvádí 350 g což je znatelný rozdíl a přitom se jedná o přesně ten samý produkt. Předem děkuji za objasnění.

AGA Brands

Dobrý den, ano momentálně je máme v akci pro Slevomat, maloobchodní doporučenou cenu si můžete zkontrolovat na www.agabrands.cz. Co se týká váhy, tak je možné, že konkurence uvádí 350g jako váhu celého balení tzv. master weight. Váha 219g je váha samotné nabíječky. Pokud máte další dotazy, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, případně emailem. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Stefanie Bendová

Dobrý den, mám to jako dárek pro přítele je to Vhodné pro každý telefon?

AGA Brands

Dobrý den, ano jsou vhodné pro všechny typy telefonů . Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru