Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Spodní prádlo Frox: 3× dámská tanga nebo bezešvé kalhotky a 3× pánské boxerky

4,6 / 5 FROX 230 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Michaela Počtová

Dobrý den uvažujete o jiném doručování objednaného zboží u vás než přes poštu? Zboží jsem si obj. 4.12.2017 a stále nemám balíček u sebe t.j.18.12.2017 :-(((

Jarmila

Dobrý den, klasické kalhotky černé, L/Xl už nejsou? Děkuji.

FROX

Dobrý den, myslím, že pár kousků ještě najdeme. Pokud máte zájem, napište mi do emailu specifikaci k objednávce a já už si to přiřadím.
děkuji
Otáhalová

Ina

Dobrý den, jakou velikost mám zvolit u kalhotek když mám běžně velikost M-L (38–40, čí 75) záleží na číslování. Pas cca 73, boky 101 ?

FROX

Dobry den, pri Vasem obvodu boku doporucujeme kalhotky velikosti L/XL. Presto, ze jsou kalhotky pruzne a elasticke, jsou nizkeho sedu. Pri zvoleni vetsi velikosti jde predevsim o pohodli.
Verime, ze si vyberete dobre.
S pozdravem
Otahalova

Soňa Štíbrová

Dobrý den, budou prosím ještě pánské černé ve velikosti XL? díky

FROX

DObrý den, poslední 3 ks do tuby ještě dáme dohromady. Napište, prosím, výběr barvy s číslem objednávky do emailu.
Děkuji
Otáhalová

Petr Cimprich

Dobrý den, na adresu mě dojde pouze voucher nebo přímo tuba s kalhotkama

FROX

Dobry den, zasilame primo zbozi. Takze v balicku bude tuba s objednanym pradlem.
S pozdravem
 FROX

Evča

Dobrý den,

doručení je možné pouze přes Českou poštu nebo lze také osobně na prodejně bez poštovného? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den Evčo, je mi líto, ale doručení je možné pouze prostřednictvím České pošty. Hezký den :-)

Lenka Kowalová

Dobrý den,chtěla bych boxerky všech barev,píšete že je to možné,ale nikde není možnost to do objednávky zadat? Jak to mám udělat..děkuji

FROX

Dobry den, specifikaci barev mi, prosim, napiste do e mailu. Priradim ji k objednavce.
Dekuji
Otahalova
 FROX

Eva

Dobrý den, osobní odběr ve Zlíně – Prštném není možný?

FROX

Dobrý den, odběr na Jateční 78 je možný v pondělí 8.30 – 13. 30
Balíček Vám na tuto dobu rádi nachystáme. Jinak, prosím, pouze poštou. Děkuji za pochopení.
Otáhalová
 FROX

Michaela

Dobrý den, nejde prosím v balení nakombinovat v barvách? 1× bílá, 1× černá, 1× šedá??

FROX

Dobrý den, nakombinujte si libovolně barvy a specifikujte, prosím do objednávky přesně, ať nedojde k chybnému zabalení.
Děkuji
Otáhalová
 FROX

Michaela

Dobrý den, objednávku jsem odeslala a zaplatila, a poslala jsem meil se specifikací barvy..bohužel nešlo přidat žádnou poznámku..snad to takto stačí..Dejte mi, prosím, vědět. Děkuji moc.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru