Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Hostina v 60 metrech nad zemí – výtečný sushi set pro dvojici nebo partu

3,7 / 5 Tanuki Brno  (mapa) 80 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Veronika

Dobrý den, pár dní zpátky jste tu měli v nabídce – Velký set. Chtěla jsem ho dnes objednat a není tam. Mohu se zeptat, jestli ještě bude v nabídce nebo proč jste ho vyřadili? Chtěla bych to jako dárek na Vánoce. Děkuji za odpověď Verča

Slevomat.cz

Dobrý den, Verčo, Velký set je v současné době bohužel vyprodaný. Zkuste mrknout, jestli by se Vám nelíbily jiné dostupné varianty tohoto voucheru :) Krásný den Vám přeje Sára

Sara

Dobry den, pred 4–5 dny jsme objednala a zaplatila voucher s velkym setem, za 859,–Kč. Pořád mi nic nepřišlo na mail (voucher), kde to tedy vázne?!, protože platbu musite jiz mit na ucte! Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, děkujeme, že se ozýváte. Vaše platba nám dorazila a voucher by Vám měl dorazit obratem na email, pro jistotu jsem Vám jej ale poslala znovu. :-) Zkontrolujte si případně také spam nebo hromadné emaily, je možné, že spadl tam. Hezký den, Tereza.

Svůj voucher si také můžete zobrazit po přihlášení do svého účtu na Slevomatu, po kliknutí na své jméno v pravém horním rohu zvolíte možnost „Mé nákupy.“

Dana

Dobrý den, vouchery jsem si chtěla koupit na narozeninovou oslavu, Po přečtení hodnocení jsem v rozpacích a když jsem koukla na FB, kde vedle sushi tato restaurace podává jelita, nejsem přesvědčená už vůbec…

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano, hodnocení je subjektivní názor a liší se člověk od člověka. Podívala jsem se na jejich hodnocení a nějaká negativní se také objevila, nicméně je tam i spousta pozitivních. Je pouze na Vás, jak moc na ně dáte, nebo jestli se rozhodnete si udělat vlastní obrázek. Krásný den, Míša :-)

Leopold Nováček

Dobrý den. Je možné si koupit více voucherů a uplatnit je v jeden termín/čas/náv­štěvu? Např. dva mini sety nebo dva maxisety, pokud by nás bylo více? Díky. Leopold Nováček

Veronika Šumberová

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda-li je možné nechat si po zakoupení voucheru připravit sushi teplým způsobem. Tedy ne se syrovým masem.
Děkuji moc

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Šumberová,

voucher se vztahuje na sushi sety, které se připravují klasickým způsobem. Pokud byste si přála sushi připravit jinak, bylo by třeba se po individuální domluvě domluvit přímo v restauraci.

Přeji hezký den, Monika, Slevomat :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru