Nabídku Mega ohňostroje s 236 a 380 efekty na jedno zapálení mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Mega ohňostroje s 236 a 380 efekty na jedno zapálení

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jakub Gala

Dobrý den,
máte, prosím, nějaké video co se týče provedení na 380 ran? Zajímalo by mě, jaké efekty jsou zahrnuty, jak to vypadá a tak celkově. Zde se asi bohužel nevztahuje 14 denní lhůta na vrácení zboží bez udání důvodu, že bych si ohňostroj prohlédl naživo a pak to vrátil :-D Tudíž bych rád nejdříve viděl, co kupuji, ať to není zajíc v pytli.
Děkuji!!

Lukáš Klíma

S ohňostrojem jsme měli téměř totožný problém jako pan Novák. Veliké zklamání. Odpálila se jen jedna půlka a navíc to vylétalo během 20 vteřin. Poté jsme se šli podívat co se děje a zjistili jsme, že druhá půlka nevyletěla. Museli jsme zapálit znovu, což bylo velice nebezpečné. Dohromady ohňostroj trval ani ne minutu. Levnější u jiné firmy se vyplatili toto je však opravdu škoda peněz!!!

Michael Novák

Dobrý den,
rád bych reklamoval ohňostroje zakoupené přes SLEVOMAT .
Po zapálení 1.ohňostroje došlo k odpálení pouze 4 kompaktů...­....6 jich zůstalo neodpálených. Takže 82 ran (místo 236 ran) za cca 2200,–Kč ..... Veliké zklamání pro mého syna, který dostal ohňostroj jako vánoční dárek!!! Máme ještě druhý (nepoužitý) ohňostroj a ten chci vrátit také!!! Nejenže dodací lhůta byla velice dlouhá,ale ještě to nestálo za nic.
Váš obchod už nikdy více!!!
Novák Michael

Vacek

Dobrý den, bohužel se mi nedaří dovolat se k vám na pobočku do Zličína. Chtěl bych se zeptat, jestli když koupím rachejtle teď, tak jestli je možné je vyzvednout v sobotu na pobočce na Zličíně, protože když jsem to dal do košíku, napsal se mi zde datum doručení 2. ledna… Předem díky za odpověď.

High Life

ano i 31.12.2017 do 16 hod

Štancová

Dobrý den,

Chci se zeptat zda má ohňostoj zápalnou šňůru nebo zda se dá dokoupit?
Děkuji :)

High Life

ma a daji se navzajem propojit v pripade vice kusu

Jirka

Dobry den, kdyz objedname a zaplatime prevodem ve stredu. Jaka je sance ze nam ohnostroj prijde do silvestrovske noci? Nebylo by lepsi vyzvednout radeji osobne? Budeme objednavat 3.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jirko, osobní odběr je v tuto dobu určitě větší jistota :-)

Zdeněk Michalec

Dobrý večer. Přijde mi ohňostroj do silvestra ????

High Life

ano urcite

Jiří

Jak dlouho trvá celý nabízený ohňostroj? Obě varianty?

High Life

cca 6.3min

Martin

Dobry den chci se zeptat jestli muzu ohnostroj zaplatit kartou Gallery beta dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, ohňostroj kartou Gallery beta bohužel zaplatit nejde. Více info o případných kategoriích Vašich benefitů si můžete přečíst zde: https://www.slevomat.cz/cafeteria . Hezký den.

Petr Beseda

Pěkný den, budou v nabídce i menší ohňostroje? Řekněme okolo 100 efektů.

High Life

tady né

Lukáš Klíma

Dobrý den,

Chci se zeptat na jak dlouho plánujete mít na Slevomatu tuto nabídku?

Moc děkuji :-)

High Life

do konce roku

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru