Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Stolní nebo nástěnné kalendáře z vlastních fotek

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Michaela Jedličková

Dobrý den, chci se zeptat zda, kdyz sjem kalendare delala online na vasich strankach( bez stazeni aplikace) a do poznamky zadala slevovy kody, tak zda je vse v poradku … cetla jsem ze cena ma byt pak upravena rucne , ale nyni mi prisel mail ze je objednavka uz zpracovavana a v mailu je plna cena ..tady jsem se pak docetla ze je treba stahnout program…

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

objednávku Vám automaticky přijímal automat. Už jsme Vám psali i nový email o příjmu s opravenou cenou, kdy platit budete pouze poštovné. Vouchery jsme v objednávce uplatnili.

S pozdravem

Klára Brabcová, CDSM.cz

Daniela

Dobrý den, měla bych zájem o kalendáře, ale nestihla jsem udělat objednávku. Lze ještě objednat kalendáře s doručením do Vánoc? děkuji za odpověď.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

odešlete objednávku co nejdříve, ať na ní můžeme začít pracovat. Momentálně ještě stíháme dodat do Vánoc. Poslední možnost je 16.12.

S pozdravem Klára Brabcová, CDSM.cz

Petr

Dobrý den. Opakovaně se mi nedaří vstoupit na Vaši stránku (Tento web není dostupný. Odpověď webu www.cdsm.cz trvala příliš dlouho.) a ani program CDSM designer se mi nechce aktualizovat (jsem Váš pravidelný zákazník). Čím to může být? Jak si nyní mám kalendář objednat? Děkuji za informace.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, ozvěte se nám na e-mail info@cdsm.cz a zašlete své telefonní číslo.

Děkuji, Brodmannová, CDSM

Jakub Dobřenský

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, do kdy bych měl nejdéle objednat kalendář, aby mi přišel ještě do Vánoc.
Předem děkuji za odpověď.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, poslední termín je 16.12. 2017.
Brodmannová, CDSM

Jana

Dobrý den, tato cena platí pro jeden kalendář nebo jich musím objednat více? Stačil by mi jeden. Jana

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, cena je za jeden kalendář.

Jana

Dobrý den, objednala jsem si váš kalendář, a ted se dívam, že nemáte šablonu na slovenskou verzi…dá se to nejak zařídit…nastenny kalendar A4

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
u každého produktu máme níže ke stažení šablonu ve slovenské verzi, poprosím Vás kdyžtak přímo o typ kalendáře a mohu Vám ji zaslat.
Brodmannová, CDSM

Michaela

Dobrý den, když pošlu objednávku během víkendu, stihnete mi doručit kalendář do Vánoc nebo je 14 dní prostě striktně daných? Děkuji, Michaela

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

objednávku na Fotoknihu v tvrdých deskách včetně všech dat musíte dodat nejpozději 13. prosince, to ještě garantujeme výrobu do Vánoc.

S pozdravem Klára Brabcová, CDSM.cz

Lenka

Dobrý den, lze zaslat jinak než českou poštou? Zatím mi od nich u nás od listopadu nepřišel jediný balíček v pohodě, vždy jsem musela na pobočku, nebo ho i hledat, děkuji za odpověď.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
to je mi líto, ale preferujeme odesílání českou poštou s nimiž máme sjednané podmínky.
Děkuji za pochopení
S přáním příjemného dne
Marcela Hrabánková
 CDSM

Michaela Šívarová

Dobrý den, odeslala jsem objednávku na 4 ks A3 nástěnných kalendářů s tím, že jsem na slevomatu zakoupila příslušný počet voucherů na tenhle typ kalendáře. I přesto mi to v objednávce ukazuje stále doplatek za každý kalendář 130 Kč. Prosím tedy o upravení objednávky s tím, že by se mělo nejspíš platit jen poštovné 130 Kč za všechny kusy? Děkuji Šívarová M.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
e-maily o přijetí zasíláme zvlášť automaticky i s poštovným s tím, že upozorňujeme na našich stránkách, že objednávky zaslané v jeden den a z jednoho e-mailu automatocky slučujeme a zasíláme za jedno poštovné.
Brodmannová, CDSM

ajak kajak

Dobrý večer, vyčetla jsem, že je možné si připlatit za 100kč i text do kalendáře, jako jsou narozeniny atp. V online aplikaci jsem tuto možnost nenašla. Jakou formou se tato nadstavba objednává? Lze pouze text, či lze vložit místo textu i obrázek?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, je třeba objednávku odeslat a do poznámky napsat, že chcete dopsat narozeniny apod. a jakým způsobem. Pak zasíláte poznámky mailem. Brodmannová, CDSM

Kateřina

Moc děkuji za rychlou odpověď. Chci objednat celkem asi 8 různých kalendářů, když spěchám na ten jeden, mám ho zaslat tedy zvlášť? chtěla jsem hromadně kvůli poštovnému, ale pokud by se jistě stihl jen solo, udělám to takto. Vyplatí se mi to za tu radost :)

Centrum digitálních služeb Mino

Dorý den, pokud se jedná o osm stejných, tak by to neměl být problém. Zašlete objednávky co nejdříve a pokusíme se zaslat vše hromadně. Jen Vás poprosím u každé objednávky upozornit na to, že to potřebujete do jistého data.
S přáním příjemného dne, Brodmannová, CDSM

Kateřina

Dobrý den,
když pošlu objednávku nejpozději do zítra pondělí 4.12., je nějaká šance, aby byl kalendář hotový do pátku 9.12. a poslán poštou? Moc děkuji za info.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, na výrobu avizujeme 7–10 pracovních dní, ale možné to je. Je nutné tuto poznámku napsat do objednávky, abychom to ohlídali! Děkuji. Brodmannová, CDSM

Łuci Vajnerová

Dobrý den, když objednám voucher na tento kalendář a zde ze slevomatu i na diář s fotkami, budu moci zaplatit jen jedno poštovné a objednat oba produkty najednou? Nebo za dva vouchery budu muset zaplatit poštovné 2×, za oba produkty?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, pokud zašlete objednávky v jeden den a z jednoho e-mailu, tak slučujeme a zašeme společně. Brodmannová, CDSM

Věra Korman Horáčková

Dobrý den,
zakoupila jsem si voucher na 3ks nástěnného kalendáře A4 za 149,– Kč /ks. V rámci on-line objednávky mi pak bylo dopočítáno ještě dalších 282,– Kč (za každý kus 94,–). Je to v pořádku? Myslela jsem, že doplatím už jen poštovné a za kalendáře další peníze nebudu muset platit…
Děkuji za info.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, cenu upravíme dle kupónů. Pokud máte na správné kalendáře, doplatek bude pouze 130 Kč za poštovné. Po odeslání objednávky by Vám měl přijít do 48 hodin e-mail o přijetí.

Brodmannová, CDSM

Veronika Velebová

Dobrý den, chtěla jsem si vytvořít kalendář na Vašich stránkách. Vybrala jsem si kalendář a zadala asistovanou objednávku, klikla na nechat si fotokalendář vyrobit a vyskočila mi tabulka, kde je uvedený rok 2017 ale já bych chtěla kalendář na rok 2018. Není tam náhodou chyba?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den, objednávku odešlete, my to upravíme na rok 2018.
Děkuji, hezký den, Brodmannová, CDSM

Šárka

Dobrý den, prosím, kdy je nejzasší termín objednání kalendářů, aby se stihly vytisknout do Vánoc? To znamená někdy do 21.-22.12. při osobním odběru?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,
čím dřív, tím lépe. Nejpozději do 15.12. 2017.

Brodmannová, CDSM

Tomáš

Dobrý den prosím vás chtěl by jsem si objednat nástěnný kalendář v úvodu je napsána cena 149 Kč a když rozkliknu co chci za kalendář tak cena je jiná jak tomu mám rozumět děkuji

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

Vy si zakoupíte voucher za zvýhodněnou cenu 149 Kč, i když kalendáře normálně stojí víc peněz. Vy už pak ale při využití voucheru neplatíte za kalendář nic. Platit budete pouze poštovné, jestli si nezvolíte osobní odběr na pobočce v Ústí nad Labem.

S pozdravem Klára Brabcová

Alena

Dobrý večer,
měli bychom zájem o stolní týdenní kalendář: varianta SKN – 02, ale po nainstalování Vašeho programu CDSM Designer mi to tam nabídne variantu SKN – 20. Je to chyba v prohození čísla nebo varianta tady na Slevomatu nelze vytvořit v programu? Děkuji za odpověď, Alena V.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

jestliže si stáhnete náš program, musíte si pak stáhnout aktuální šablonu z našich stránek. Pro SKN-02 je to tento odkaz

http://www.cdsm.cz/images_cis/calendars_tmpl/designer_cdsm_skn-02_210x148_2018_win_cz.exe

Šablonu si stahujte a instalujte, když budete mít zavřený náš CDSM Designer. Jestliže budete mít jakékoli problémy, stačí nám zavolat a my Vám rádi poradíme.

S pozdravem Klára Brabcová, CDSM.cz

Klára Myslíková

Dobrý den, mohu se zeptat na rozměr stolního kalendáře? Děkuji KM

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

potřebuji vědět, který kalendář máte přesně na mysli. Kód produktu. Jinak informace ke kalendářům najdete na našich stránkách cdsm.cz

Brodmannová, CDSM

Aneta Nováková

Dobry den, je možné vložit na konkrétní dny osobní poznámku. Například, ze ma sestra narozeniny včetně jejího věku? Děkuji

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

ano, tyto služby poskytujeme, je to s příplatkem 100 Kč.
CDSM, Brodmannová

Honza Babjak

Co když budu chtít těch kalendářů víc? Ostatní jsou na normální cenu nebo se na ně sleva taky nějak vztahuje?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

na každý kus kalendáře si musíte koupit voucher. Objednávky pak automaticky spojujeme za jedno poštovné, jestliže jsou odeslány v jeden den a je v nich uvedený stejný email.

S pozdravem

Klára Brabcová, CDSM.cz

Tomáš Formánek

Tak když ho zakoupím,tak mi ho tedy vytvoříte?Mohu si ho vyzvednout osobně?

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

musíte vytvořit alespoň asistovanou objednávku na cdsm.cz, abychom o Vás měli nějaké základní údaje. Očíslované fotografie pak zašlete přes uschovna.cz a my kalendář vyrobíme za Vás. Ano, kalendář si můžete vyzvednout i osobně na naší pobočce v Ústí nad Labem, Jateční 5.

S pozdravem Klára Brabcová, CDSM.cz

Gabuška Drábková

Dobrý den, mohu se zeptat, mám zájem koupit u Vás kalenář a fotoknihu na Slevomatu, lze zaslat objednávky na jedno poštovné? Děkuji za odpověď Gabča

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

objednávky slučujeme za jedno poštovné, jestliže je uděláte v jeden den a v objednávkách je uveden stejný email.

S pozdravem Klára Brabcová, CDSM.cz

Tomáš Formánek

Dobrý den,nejde mi na iPadu tvořit kalendář,mohu Vám fotky poslat a stavit se osobně?Děkuji za info.

Centrum digitálních služeb Mino

Dobrý den,

kalendář můžete vytvořit online přímo na našich stránkách cdsm.cz u dané šablony kalendáře. Bohužel Vám na IPadu nebude fungovat náš CDSM Designer. Jestliže Vám ani Online objednávka nebude fungovat, vytvořte prosím aspoň asistovanou objednávku, kde o sobě zašlete základní údaje a fotografie nám pak můžete poslat přes uschovna.cz. Fotografie pak zasadíme do šablony a dáme do výroby.

S pozdravem Klára Brabcová, CDSM.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru