Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dámské kožené peněženky ABBIE v dárkové kazetě a obal na karty

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana Sůvová

Dobrý den,
prosím o sdělení, kde zda-li máte nějaké zásilkovny v Plzni.

Děkuji
J. Sůvová, Plzeň

V&P Lifestyle | Fashion Accessories

Dobrý den,
v dokončovacím procesu objednávky si volíte i případnou pobočku zasilkovny, můžete taktéž prohlédnout přímo zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky jaké pobočky jsou k dispozici. Hezký den

Pavlína Vašků

Dobrý den,
Chtěla bych peněženku vrátit. Poslali jste mi jiné zboží než jsem zaplatila. Jak to mám udělat?
P. V.

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno, v první řadě bych se Vám chtěl omluvit za komplikace, které s tímto nákupem nastaly. Pro nejrychlejší vyřešení situaci Vám doporučím kontaktovat přímo partnera na kontaktu: info@eshoppoint.cz
+420 222 936 403 . Hezký den, Tomáš.

Veronika Vašatová

Dobrý den, bude ještě možnost objednat si peněženku „ABBIE Long Red“? Momentálně je nedostupná. Děkuji za odpověď.

V&P Lifestyle | Fashion Accessories

Dobrý den,
navyšování u této akce již není možné, neváhejte případně využít jiného barevného odstínu, peněženky jsou opravdu velmi povedené, skvělá kvalita, krásná dárková kazeta a navíc bezpečnostní pouzdro na karty zdarma, budete spokojena. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru