Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Fleecové zvířecí overaly Kigurumi: super oblečení na spaní, karneval i párty

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Vaculinova Kristina

Dobrý den,pokud dnes objednam,je garance zbozi do vanoc?

MaxiObuv

Dobrý den,

pokud objednáte a zaplatíte ještě dnes tak, aby bylo možné overal zítra odeslat, pak ano.

Jarka

Dobrý den, neměli by jste k modro bílému overalu i bačkory. Za odpověď děkuji Jarka

MaxiObuv

Dobrý den,
bohužel, bačkory skladem nemáme.

Klára Suková

Dobrý večer. Chtěla bych se zeptat zda když overal objednám ještě dnes tedy 15.12., přijde ještě do Vánoc?
Předem děkuji za odpověď.

MaxiObuv

Dobrý den, pokud overal zaplatíte tak, aby byla platba připsána nejdéle v úterý, v úterý vám overal pošleme a do Vánoc dojde.

Milan ondřìček

Dobrý den máte overal i v dětské velikosti? Na postavu 150cm.dekuji

MaxiObuv

Dobrý den,

dětské overaly máme ve velikosti 125 a 140.

Mirka

Dobrý večer,
ráda bych si objednala overal, můžete mi ještě zaručit dodání do vánoc (přes GEIS)
nebo je možnost si někde vyzvednout i osobně?
Děkuji za odpověd, s pozdravem Mirka

MaxiObuv

Dobrý den,
pokud objednáte a zaplatíte ještě dnes, overal Vám zašleme dnes. Doručení bude 100% do Vánoc.

Kateřina Markova

Dobrý den,dnes nám zásilka dorazila. Ale špatná barva. Jak mám vzniklou situaci vyřešit?

MaxiObuv

Dobrý den,
budeme Vás telefonicky kontaktovat a domluvíme se na výměně.

Zuzana

Dobrý den, je velikost L-XL vhodná pro chlapa který měří 175–180cm? Děkuji za odpověď

MaxiObuv

Dobrý den,

ano, velikost L-XL je vhodná.

Jaroslav Píchal

Dobrý den,
jaká velikost se hodí pro hubenou slečnu o výšce zhruba 168cm a hmotnosti 51kg?
A jakou velikost zvolit pro muže o výšce 180cm a hmotnosti 80kg?

Děkuji a přeji příjemný večer

MaxiObuv

Dobrý den,

pro slečnu spíše menší, pro muže rozhodně větší.

Martin Matouš

Dobrý den, chtěl bych koupit overal pro přítelkyni. Má cca 170cm. Bude lepší menší nebo větší velikost?
Děkuji :)

MaxiObuv

Dobrý den,

v tomto případě určitě větší.

majda03

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak se takovýto overal pere?

MaxiObuv

Dobrý den,

overal se pere naruby, na 30 stupňů.

Simona

Jedná se skutečně o originál overaly kigurumi? U originálů nejsou zdvojené velikosti.

Slevomat.cz

Dobrý den, Simono,
tyto overaly jsou vedeny pod vlastní značkou KIGU. Hezký den Jana

Ivet

Dobrý den prosím kolik je obvod přes prsa a boky. Děkuji

MaxiObuv

Dobrý den,

u menší velikosti: přes prsa 120 cm , přes boky 120 cm
u větší velikost: přes prsa 130 cm, přes boky 130 cm.

Pavel Seidl

Dobrý den, na délku jsou obě velikosti stejné ? Děkuji za informaci.

MaxiObuv

Dobrý den,

délka je u menší velikost 130 cm, u větší 140 cm.

Monika

Dobrý den, ráda bych koupila overal jako vánoční dárek. Je prosím možné se v tomto případě domluvit na výměně velikosti nebo motivu v delší než 14 denní lhůtě, abych měla jistotu, že se trefím?
Děkuji Monika

MaxiObuv

Dobrý den,

určitě můžete, není to vůbec žádný problém.

Natrx

Dobrý den,
mám výšku 165 cm. Kdybych koupila menší možnost byl by to velký problém ? Nebo je to jenom orientační

MaxiObuv

Dobrý den,

menší je vhodný na výšku do cca 165 cm. Záleží na tom, zda chcete mít overal volnější nebo naopak více na tělo.

Vladimíra Štorková

Prosím o informaci, na jakou max. výšku postavy je oblek vhodný, díky.

MaxiObuv

Dobrý den,
maximální výška je cca 185 cm.

Rene

Dobry den, budete mit overaly za tyto ceny v nabidce i po novem roce? Uvažuji o koupi tri kusů na lyzarsky karneval. Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, v tuto chvíli bohužel nevím, zda budeme mít overaly i po novém roce. Můžete si ale nastavit sledování nabídek podniku MaxiObuv a tak Vám případná nabídka po novém roce neunikne. :-) Hezký den, Tereza.

Niki146

Dobrý den, když nebude sedět , dá se bez problému reklamovat ? A za jak dlouho by se vrátili peníze ?

MaxiObuv

Dobrý den,

pokud Vám nebude overal sedět, není problém ho vrátit ve lhůtě do 14ti dnů. Peníze vracíme obrate.

AS

Čili se nejedná o originál Kigurumi od značky Sazac?

MaxiObuv

Dobrý den,

nejedná se o overaly značky Sazac.

Pixbo71

Dobrý den, překvapilo mě, že jsem se podíval na originální webové stránky, že tam, když kliknu na jakýkoliv overal → napíše mi to, že stránka neexistuje..

MaxiObuv

Dobrý den,

jedná se o technickou chybu, použijte prosím tento odkaz http://www.maxiobuv.cz/overaly-pro-dospele/ . Na odstranění problému pracujeme.

Kristýna Sedláčková

prosím cca cm prsa nebo boky? aby si člověk v případě dárku byl jistý, jestli větší velikost bude stačit a nebude upnutá

MaxiObuv

Dobrý den,

velikost přes prsa je u velikost S-M 50 cm, u velikosti L-XL 59 cm. Velikost přes boky u velikost S-M 56 cm, u velikosti L-XL 65 cm.

Verůúů Bartošová

Dobrý den,
na vašcih webových stránkách jsem videla i jéne varianty konrkétně mi jde o :
Originální overal Kigurumi – Panda , zde ho bohužel nevidím..nebyla by možnost vyměnit mi pandu co máte zde za tuto?? :) Děkuji za informaci

MaxiObuv

Dobrý den,
v této nabídce je overal Kung Fu Panda. Bohužel jinou pandu nemáme k dispozici.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru