Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pohodlné dámské pantofle Koka s anatomicky tvarovanou stélkou

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

zofia

mam dotaz cerveneboty cislo39 jsou

Slevomat.cz

Dobrý den, červené boty v této velikosti v nabídce na Slevomatu bohužel nemáme. Doporučila bych Vám tedy, abyste si nastavila zasílání upozornění na budoucí nabídky podniku – kliknete na název podniku a následně vpravo na modré tlačítko „Upozornit na nabídky tohoto podniku“. Hezký den, Tereza

Marie

Vámi nabízené pantofle se mi líbí,potřebuji však velikost 44. Dodáváteněkteré z nich také v této velikosti?

Asap-store.cz

Dobrý den,

dodavatel má tuto obuv pouze do velikosti 41.
Asap-store.cz

Burešová

Dobrý den,mám zájem o bílé pantofle typ Koka ,velikost 39,kdy se mám informovat? děkoji

Burešová

Potvrzuji dotaz-mám zájem o koupi bílých pantoflí zn.KOKA č.39 děkuji

Asap-store.cz

Dobrý den,

pantofle bílé, velikost 39, bohužel již nejsou skladem.
Asap-store.cz

Hana Prchalová

Dobrý den, chtěla bych si u vás zakoupi dámské pantofle Koka typ 3 – červené za 399,–- Kč. Potřebuji velikost 37, kterou momentálně nemáte. Můžete mě emailem informovat pokud budete mít tuto velikost na skladě ? Mám zájem si tyto pantofle u vás objednat.

Slevomat.cz

Dobrý den, pokud máte o nabídku zájem, budete jí muset průběžně kontrolovat, možná se pantofle znovu objeví. Hezký den :)

Asap-store.cz

Dobrý den,

pantofle Koka typ 3 již nemáme skladem, velikost 37 červené máme typ 1.
Asap-store.cz

Irena Meryová

Dobrý den, prosím o informaci jak jsou boty široké v „prstové“ části?

Děkuji Meryová

Asap-store.cz

Dobrý den,

šířka se liší podle velikosti obuvi od 7–10 cm.
Asap-store.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru