Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výběr ze 12 druhů chladících podložek pod notebook značky Omega

4,5 / 5 Tutty 135 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Vlaďka

Dobrý den. Objednávku jsem uskutečnila 3.2 a doručení mělo být 9.2. Doposud mi nic nepřišlo.

Slevomat.cz

Dobrý den, Vlaďko, v tomto případě kontaktujte prosím daného prodejce zboží pro zjištění postupu. Kontaktní údaje najdete na faktuře nebo v části Objednávky sekce Mé nákupy. Hezký den, David. :-)

Karkulka

Dobrý den, když si koupím voucher jak mám postupovat dál? Dívala jsem se na vaše internetové stránky a tam máte v nabídce pouze 2 druhy chladící položky, jsou k dispozici všechny nebo ne?
Díky za odpověď.

Tutty

Dobré ráno Karkulko,
s objednávkou je to jednoduché. Stačí, když Slevomatu zaplatíte Vaši objednávku a ta se propíše k nám do objednávkového systému. Snažíme se expedovat zásilky ten stejný den, který nám dorazí objednávka a doručujeme obvykle následující pracovní den kurýrem (případný osobní odběr je možný ihned) – vše je skladem. Na webu tutty bohužel nejsou vidět, jelikož jsou všechny kusy blokované pro Slevomat a nezobrazují se veřejně. ZDe se všam můžete podívat na všechny. To je náš web pro velkoobchod. S pozdravem Jakub Kocian
 http://webline.elko.cz/default.asp?cls=stoitems&catalog=scategory&fulltext=ntpom

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru