Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Deka z vlastních fotografií – vzpomínky, které vás zahřejí

4,6 / 5 Sablo Praha  (mapa) 189 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Zuzana

Dobrý den, za jak dlouho od zadání objednávky obdržím sve zboží? Děkuji

Sablo

Dobrý den, dodání je do 14 dní. Momentálně stíháme i doručení do cca 10dní.

Děkujeme

Blanka Blahynková

Dobrý den první mám dát koupit pak mi přijde na email voucher a po te jít na stránku sablo a vytvořit deku a při placení zadat pouze číslo voucheru a zaplatím jen poštovné? Děkuji

Sablo

Dobrý den, ano přesně tak :)

Děkujeme

Pavlína

Dobrý den, právě jsem dodělala koláž fotek na 2 deky na výšku. Na 1. dece je zelený okraj ze všech 4 stran, ale na 2. dece pouze ze dvou stran. Chtěla bych také, aby u druhé deky byl zelený kraj ze všech 4 stran. Můžete mi, prosím, poradit, co s tím? Děkuji.

Sablo

Dobrý den, můžete nám prosím na mail info@sablo.cz zaslat screen obrazovky, kde jsou vidět okraje.

Děkuji moc

Renáta

Dobrý deň. V akých farbách máte deky k dispozícii? Ďakujem

Sablo

Dobrý den, horní strana je vždy potisknutá a tam je možnost nahrát jedno foto či koláž o 11 fotkách, zde si můžete vybrat i 20 barev koláže. Spodní strana je vždy bílá.

Děkujeme

Hana

Dobrý den, je fotografie na obou stranách deky? Pokud ano, může být na každé straně jína fotka/fotky? Děkuji Hana

Sablo

Dobrý den, fotografie jen na jedné straně a na druhé straně je bílá.

Děkujeme moc

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru