Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Brandnooz box: Pohodové domácí testování na svátky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
nela mitregova

Dobrý den
Chtěla bych se zeptat byla by moznost o zaslání balíčku brandnooz box k zrecenzování predem děkuji za odpověď

Marek

Dobrý den. Dá sa jedna koruna uhradiť aj cez účet alebo potrebujete osobné údaje o karte k automatickému sťahovaniu peňazí z účtu každý měsíc?

brandnooz

Dobrý den Marku, pokud si nepřejete hradit kartou a přejete si-li to jen „zkusit“, dejte prosím vědět naší podpoře po zakoupení voucheru, umíme i s tímto pomoci bez karty. Díky moc za zájem BN

Alexa Šáchová

Mohu se zeptat, jaký bližší význam má platba té 1 Kč přes kartu??

brandnooz

Dobrý den Alexa, tato koruna slouží k aktivaci předplatného „nezávazně spolu“, které lze poté hrafit automatickým měsíčními platbami. Není třeba se ale ničeho obávat, předplatné lze kdykoli ukončit v případě, že by vám cokoliv nevyhovovalo. Hezký zbytek dne a s díky za zájem BN

Martina

Dobrý den. Píšete: . V následujícím kroku objednávky („k platbě“) je třeba prostřednictvím platby kartou uhradit poplatek za aktivaci předplatného v hodnotě 1 Kč.
Takže když nemám účet v bance, tak si bedýnky nemohu objednat?? Děkuji za vyjádření.

brandnooz

Dobrý den Martino, teoreticky ano. Máte-li zájem box jen tak vyzkoušet, můžeme vám při objednávce pomoci i s alternativním řešením. S pozdravy a díky za zájem BN

Jana Kadičová

Dobrý den, dala jsem si do košíku, ale vypnul se mi počítač a už nemůžu dohledat a ani email mi nepřišel a znovu mi to koupit nejde.Můžu se zeptat co dělat? děkuji

brandnooz

Dobrý den Jano, můžete prosím kontaktovat ve středu telefonicky naši podporu, bylo by to asi nejrychlejší. +420 228 882 195
Moc díky.

Alena

Dobrý den, můžu si box objednat, i když jsem u vás zaregistrovaná, ale box jsem měla objednaný min. už před rokem, nebo je to pouze pro úplně nové zákazníky. Děkuji

brandnooz

Dobrý den Aleno, děkujeme za zájem. Tato nabídka je primárně určena pro nové zákazníky, můžete ji ale přesto i tak využít.
S pozdravy BN

Zuzana

Pokud koupim jako darek a uplatnim do toho 3.12. kdy konkretne zasilku dorucite? Dekuji

brandnooz

Dobrý den Zuzano, ano, zásilky by měly být doručeny nejpozději příští týden. S pozdravem BN

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru