Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Skvěle vybavená čtečka knih C-Tech s pouzdrem na míru

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Petr

Předražené. Na Mall.cz stojí 2 390 Kč.

Tutty

Opravdu Petře? Mall dává zdarma také pouzdro a síťový adaptér? Zkuste si spočítat všechny tyto dárky navíc a třeba změníte názor. Pěkný večer přeji, Jakub Kocian

Lenka N.

Dobrý den, nakupuji zde poprvé…objednala jsem si „čtečku“ po zadání objednávky mám informaci " Voucher vám pošleme do 2 dnů…" Znamená to, že po zaplacení obdržím voucher a ten poté uplatním na stránkách dodavatele? či jak? Na stránkách dodavatele jsem tento komplet čtečky s pouzdrem nenašla…děkuji za upřesnění. Garance dodání je platná a jistá? Lenka.

Tutty

Dobrý den Lenko, stačí si čtečku objednat a zaplatit. Ve chvíli, kdy Slevomat obdrží Vaši platbu, tak v systému, který obsluhujeme, se objeví Vaše objednávka a bude odeslána ještě ten samý den (maximálně den následující) na Vaši uvedenou adresu kurýrem GEIS PARCEL. Pokud máte jakékoliv další dotazy ohledně objednávky nebo dodání mě neváhejte kontaktovat – kocian@elko.cz. Rád Vám vše zodpovím. S pozdravem Jakub Kocian

Roman

Při objednávce nelze zadat osobní odběr na provozovně, i když je nabízen.

Tutty

Dobrý den, bez obav si objednejte s dopravou a zašlete nám informaci na mail kocian@elko.cz, že byste si rád čtečku vyzvedl osobně. Vše je o domluvě. S pozdravem Jakub Kocian

Ondřej Zajac

Dobrý den. Jak je to s pdf? Čtou se stejně dobře jako mobi/epub? A co v případě naskenovaných knih? Poradí si s tím čtečka? Děkuju

Tutty

Dobrý den přeji,
čtečka zvládá všechny dostupné formáty knih, takže je jen otázkou, jaký máte zdroj na knihy. Co se týče PDF, tak čtečka podporuje PDF reflow, takže je možné zvětšovat text s ořezem na stranu a bez nutnosti posunování stran doleva/doprava, aby jste mohl dočíst řádek. Toto je ovšem možné pouze v případě, že máte originální PDF soubor. U naskenovaných tohoto nedocílíte (ani u konkurenčních čteček). Textové fomrmáty jsou všechny OK. V příadě skenovaných knih (jako obrázků), budete vždy odkázán na posunování stran do boku. Strany půjde zvětšovat pouze jako obrázek, nikoliv jako text. S pozdravem Jakub Kocian

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru