Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Lyžování i lenošení v Jeseníkách – luxusní ubytování kousek od sjezdovek

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,8 / 5
Vila Vivenot Jeseníky (mapa) 40 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
tereza

Dobry den, jezdi pobliz apartmanu nejaky (ski)bus? A mate volno 16–18.2 pro 2 osoby s pristylkou? Dekuji, Tereza

Vila VIVENOT

Dobrý den,
v uvedeném termínu je bohužel obsazeno
René Pikna
manažer

Martina

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli by byly volné 2 pokoje pro 2 rodiny(každá rodina s 1dítětem ve věku 3 let)v termínu 12.1.-14.1.2018 a jaká by byla cena? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Martino, bohužel v tomto termínu již je obsazeno, nejbližší termín tomu Vašemu by šel od 9.1. – 11. nebo později 14.1 – 16.1. 2018. Ohledně ceny 2× voucher pro 2 osoby by cenově bylo za 5198 ( 1× voucher = 2 590,–), děti do 3 let bez nároku na lůžko mají pobyt zdarma (možnost zapůjčení dětské postýlky a dalšího vybavení). S pozdravem, David. :-)

Sylva Procházková

Dobrý večer, je možné zakoupit voucher pro tři osoby a 18m dítě v termínu od 5.2.?

Slevomat.cz

Dobrý den, Sylvo, v tomto případě bych Vám doporučila kontaktovat přímo hotel na čísle 777 745 087, případně e-mailu info@vilavivenot.cz, aby měli pokoj i s přistýlkou pro 3 osobu. Určitě nezapomeňte uvést o jak dlouhý pobyt by se mělo jednat. Hezký den Janča.

Martina Bartoňová

Dobrý den,máte prosím volné ubytování v termínu 30.12.-1.1.2018? Jsme rodina 2 dospělí a děti ve věku 2,5 a 8 let. Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, koukala jsem na online rezervace a tento termín není volný, ale určitě zkuste zavolat na hotel, zda jeden pokojík nebude volný. Zde máte potřebné kontakty telefonní číslo 777 745 087, případně e-mail info@vilavivenot.cz. Hezký den Janča

Jana Kutálková

dobrý den, poprosím chtěli bychom jet v období 11–18.2. 2 dospělí 3 děti (11,9,3) a miminko ale to spává s námi. Jaké vouchery nejlépe zakoupit? moc děkuji

Vila VIVENOT

Dobrý den,
pro Vás by se hodil apartmán, ale v daném termínu jsme již vyprodáni.

S pozdravem
René Pikna
manažer

Vendula Hořínková

dobrý den,
omylem jsem rezervovala termín 27–29. ledna 2018, měla jsem na mysli 26–28.ledna 2018. Dá se termín ještě opravit ?
Máme 3 děti (12 let, 5 let a 3 roky) , měli jsme zájem o apartmán.

Vila VIVENOT

Dobrý den,
termín jsem vám změnil a máte to od 26 do 28. 1 2018. Přeji příjemný pobyt. Předpokládám, že rezervace je na jméno Vendula Pavlíčková.
René Pikna
manažer

Pavlína Prokůpková

Dobry den, pobyt se psem je mozny? A za jakych podminek, poplatku? Dekuji

Vila VIVENOT

Dobrý den,
Pobyt je možný pouze s malým pejskem a za 300,– Kč za noc.
S pozdravem
Vila Vivenot

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru