Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Svezte se jako spolujezdec v závodním speciálu s několikanásobným Mistrem ČR

4,1 / 5 Race Taxi (3 pobočky) Přerov  (mapa) 37 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lucie

Dobrý den,čtu dobře,že jedno kolo trvá 1 min??????

Race Taxi

Dobrý den, ano čtete dobře. Ovšem v ceně zážitku je dále videozáznam ze 2 kamer, který si jiní účtují 350–500,– Kč. Dále se jízdy uskutečňují na exkluzivně pronajaté trati v ostrém závodním speciálu a ne v seriovém voze. S pozdravem Race Taxi

Planý

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat na jednu věc, které nerozumím. U nabídky je 1 kolo za 1299 Kč – slevněno z 1700 Kč, ale níže píšete, že je možné kolo dokoupit za 1350 Kč. Můžu se tedy spolehnout, že když zakoupím jedno kolo, tak budu doplácet případně 1350 Kč a né 1700, jak je u nabídky uvedeno? Děkuji.

Race Taxi

Dobrý den, ano můžete se spolehnout že budete doplácet 1350,– Kč jak je napsáno v popisu akce. S pozdravem Race Taxi

králová

dobrý den, není něco takového co nejblíže Žďáru nad Sázavou???

Race Taxi

Dobrý den, jezdíme i v Humpolci a to je 50 km od Žďáru nad Sázavou. S pozdravem Race Taxi

Voloda

Dobrý den.

Jaký je přibližný čas na 1 kolo v Sedlčanech?

 Děkuji

Race Taxi

Dobrý den, jedno kolo v sedlčanech trvá přibližně 1 minutu. Střídá se šotolinový povrch s asfaltem, během kola zažijete neskutečné zrychlení a hodně smiků dveřmi na před.

Verča

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli nejsou někde fota tratí. Zda je trať jen „obyčejné“ kolo nebo ovál, nebo zda je to nějaký zajímavější okruh.
Děkuji za odpověď

Race Taxi

Dobrý den, jedná se o profesionální závodní tratě pro autocross a rallycross na kterých se jezdí závody Mezinárodního Mistrovství České Republiky a závody Mistrovství Evropy a zóny střední Evropy. Video které je v galerii je natáčené přímo na jedné z tratí kde se jízdy jezdí. V případě zájmu mne kontaktujte na mail a já vám zašlu fotografie popřípadě odkaz na videa z jednotlivých tratí na kterých se jízdy uskuteční. Určitě to bude nezapomenutelný adrenalinoví zážitek. S pozdravem Race Taxi

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru