Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Wellness pobyt v centru Ostřihomi se snídaní, dítě do 3,99 let zdarma

4,3 / 5 Bazilika alatt Panzió Maďarsko (mapa) 61 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Věra Bojajová

Dobrý den, od dcery jsme na Vánoce dostali welnes pobyt v Bazillice alatt Panzio. Bohužel nestihneme voucher do konce dubna(jeho platnost) vyuzit ze zdravotnich duvodu. Je nějaka možnost aby jsme o tento pobyt nepřisli? S pozdravem Bojajová

Bazilika alatt Panzió

Dobry den,

prosím, napiste na adresu : info@bazilika.eu. Dakujem

Adam

Dobry den, mame dve male deti do 3,99 let. Pochopil jsem spravne, ze se budeme muset vyspat vsichni v jedne manzelske posteli? Diky za odpoved.

Slevomat.cz

Dobrý den, Adame, ano, pokud chcete dítě zdarma. Určitě je i možnost si doplatit za vlastní lůžko. Krásný den, Míša :-)

Pavlína Kubásková

Dobrý den,

lze na tento zájezd uplatnit slevu firemního programu BENEFITY PLUS?? Děkuji moc

Kubásková

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno, ano lze je využít :-) nejdříve Benefity převeďte na Váš účet do podoby kreditů a zvolte podkategorii Cestování. Hezký den :-)

Zuzana Bárová

Dobrý den, potřebovali bychom ubytování pro 5 osob. Lze ubytovat ve 3 lůžkovém pokoji?

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzko, bohužel Vámi požadovaná varianta není v našich nabídkách, ale můžeme se v budoucnu pokusit zařadit. Ve Vašem případě by bylo potřeba zakoupit více voucherů, přesněji tři. Věřím, že takto nastává nepříjemná situace, co s tím jedním místem, jako návrh mě napadlo zkusit navnadit, někoho z Vašich blízkých, aby se vydal do Maďarska s Vámi, či volné místo využít pro Vaše věcičky, kdyby skřínka nestačila. :-D Věřím tomu, že se někdo najde kdo by se s Vámi vydal na tuto cestu.

Mějte se krásně a doufám, že se Vám podaří někoho sehnat. S pozdravem, David :-)

PS: Já v Maďarsku ještě nebyl a klidně, bych s Vámi někam vycestoval. :-D

Lukáš Sigmund

Dobry den, zajimalo by me zda se v Ostrihomi a ve Sturove (restaurace, obchody atd.) plati eurem ci forinty. Na internetu jsem se docetl o forintech, pobytovou taxu uvadite v eurech. Dekuji Sigmund

Bazilika alatt Panzió

Dobry den prajem!

V Ostrihome sa plati vo forintoch v Stúrove je platba eurami.
V penzióne kúpelny poplatok sa dá platit bud v eurách alebo vo forintoch.

S pozdravom,Adriana

Denisa Michlová

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, zda-li vadí, že jsme nezletilí? Příteli je 17 a mně 16. Má to nějaký vliv?

Slevomat.cz

Dobrý den, Deniso, myslím, že nemusíte mít obavy a na pobyt klidně vyrazit :-) ale kdyby náhodou, vezměte s sebou občanku :-D hezký den

zbynek

Dobrý den
Co vše zahrnuje welness v penzionu a co vše welness a spa v aquaparku??

Slevomat.cz

Dobrý den, Zbyňku, wellness v penzionu zahrnuje sauny, vířivku, odpočinkovou místnost a možnost masáží. Ve wellness v aquaparku najdete odpočinkovou místnost, sauny, vířivku a Kneippův chodník. Krásný den :-)

Šárka Růžičková

Dobry den, muze byt na pokoji i pes?dekuji

Bazilika alatt Panzió

Dobry den, bohuzial nie je mozny.
S pozdravom, M. Martina, recepcná

Filip Šimonek

Dobrý den,

nikde jsem se nedočetl zda je ve voucheru zahrnuta i cesta?

Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, na místo pobytu se musíte dopravit sami, nicméně auto tam můžete nechat bez obav, parkování je pro hosty zdarma ;) Hezký den, Klára

Marta Vondrašová

Dobrý večer, zajímá mě, zda podáváte večeře za příplatek.Předem děkuji za odpověď.S pozdravem Marta Vondrašová

Bazilika alatt Panzió

Dobry vecer prajem!

V penzióne nemáme restauráciu, podávame iba ranajky.

S pozdravom,
Adriana Baranyai

Marta Vondrašová

Dobré ráno,voucher na pobyt mám od 5.do7.2.2018. Ob­jednávam ešte jednu noc,do 8.2.2018.Na mieste doplatím.S poz­dravom Marta Vondrašová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru