Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dětská pyžamka s potiskem oblíbených hrdinů: Cars, Frozen, Mimoni a další

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

David Vícha

Dobrý den,
chtěl jsem si objednat zboží a nefungují Vám všechny pobočky Zásilkoven.
https://www.zasilkovna.cz/pobocky/bilovec-cs-armady
Půjde to poslat také tam?
 Děkuji

Cartoon Mania

Dobrý den,
teď jsem na to koukala a tato pobočka v seznamu zásilkoven je. Takže by to mělo jít poslat. Dotazujete se na zboží s dětskými pyžámky…na ty je teď akce ukončená. Za pár dní akce bude opět spuštěná. Hezký den, Mertlová

David Vícha

Dobrý den,
rozměry Noční košilka Frozen – Bílo-modrá 104–110 a 116–122? Děkuji

Cartoon Mania

Dobré ráno,
velikost košilky 104/110 – délka od ramene dolů 60cm, délka rukávu 34cm, přes prsa 30cm
116/122 – délka od ramene dolů 66cm, délka rukávu 39cm, přes prsa 32cm
Hezký den Mertlová

Klára Kalábová

Dobrý den, můžete mi poslat rozměry pyžama spiderman velikost 116/122.
 Děkuji

Cartoon Mania

Dobrý den,

triko – rukáv 50cm, od krku dolů 46cm, přes prsa 34cm
kalhoty – vnitří strana od rozkroku 47cm, v pase 26cm

Hezký den Mertlová

Lucie Křížková

Dobrý den, obrázek je potisk nebo gumová nálepka? Jde mi o prodyšnost pyžamka. Děkuji za odpověď Lucie

Cartoon Mania

Dobrý den,
pyžamka s gumovou nálepkou jsou Cars-černá, Sofia-fialová, Batman-modrá, Star Wars-modrá/šedá. Všechny ostatní pyžámka mají klasický potisk.
Heký den Mertlová P.

Lucie

Dobrý den, opravdu je doručení na Zásilkovnu do 12 dní? Do Vánoc to tedy nedorazí?

Cartoon Mania

Dobrý den,
objednávky zpracováváme hned, jak nám dorazí a každé odpoledne nosíme rovnou na zásilkovnu. Když ještě dnes pošlete objednávku, do Vánoc Vám určitě dojde. Hezký den Mertlová P.

Ráďa Klicpic

rozmery ve vel.122–134?

Cartoon Mania

Dobrý den,
Velikost 122/128: délka nohavice vnější 72cm, vnitřní 49cm
délka rukávu 42cm, od krku dolů 46cm, přes prsa 34cm
Velikost 134/140: délka nohavice vnější 80cm, vnitřní 57cm
délka rukávu 45cm, od krku dolů 51cm, přes prsa 36cm
Hezký den přeji Mertlová

Dvořáková

Dobrý den. Koupila jsem pyžamka velikost 104–110 (auto) a 116–122(Batman), ale trička jsou bohužel stejně veliká. Batman této velikosti neodpovídá – je malé.
Hezký den

Cartoon Mania

Dobrý den paní Dvořáková,
každé pyžamo vyráběl jiný výrobce, je proto možné, že se velikosti rozcházejí. Budete chtít pyžamo vyměnit za jinou velikost? Design, který jste vybrala bohužel ve větší velikosti nemáme, musela byste zvolit jiný. Jestli trváte na licenci Batman, máme v nabídce, šedobílé pyžamo 110/116 nebo 122/128. Pokud potřebujete velikost 116/122, můžeme Vám nabídnout Mimoně nebo Supermana. V případě zájmu o výměnu se nám prosím ozvěte na mail p.mertlova@cartoonmania.cz
Omlouváme se za vzniklé potíže a přejeme hezký den.

Jana Filipovská

z jakého materiálu jsou prosím dětská pyžama. Děkuji

Cartoon Mania

Dobrý den, dětská pyžámka jsou ze 100% bavlny. Hezký den přeji

Kateřina Ployerová

Dobrý den,můžete mi prosím poslat rozměry pyžama velikost 140–146. Děkuji Kateřina Ployerová

Cartoon Mania

Dobrý den, délka nohavice -vnější 85cm, vnitřní 61cm, délka rukávu 48cm, délka od krku dolů 59cm, šířka přes prsa 35cm.
Hezký den přeji

Květa Řežábová

ve velikosti 122–128 je pouze 1 noční košilka?

Cartoon Mania

Dobrý den, košilka ve velikosti 122/128 je pouze jeden design – Minnie. Hezký den přeji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru