Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Chuť jako z pohádky: Dva poctivé 400g dorty bez mouky, plné té nejlepší čokolády

4,6 / 5 Od bobu Praha - Stodůlky  (mapa) 89 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Kateřina Pelikánová

Dobrý den, můžete mi prosím rozepsat podrobné složení oné jednodruhové čokolády? Děkuji Kateřina Pelikánová

Od bobu

Dobrý deň,
zloženie tmavej 60% čokolády je nasledovné: kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, slnečnicový lecitín, prírodná vanilková aróma.
Luci, Od bobu

Julie

Dobrý den, ráda bych si dorty objednala, ale jsem na to sama. Jak dlouho mi dorty vydrží, lze dort dát třeba do mrazáku? Děkuji

Od bobu

Dobrý deň,
dortík Vám v chlade vydrží min. týždeň. Je tiež možné dať ho do mrazáku, takže si jeden z dortíkov možete odložiť na neskor ;-) Luci, Od bobu

Markéta

Dobrý den, jak se k Vám tedy nejlépe dostat MHD a jak daleko je to pak pěšky? Děkuji Markéta

Slevomat.cz

Dobrý den, MHD dojedete do zastávky biskupcova a potom pěšky 350m. Tramvají se tam dostanete například ze stanice metra Flora. Hezký den, Tereza.

Lucie Jarešová

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat jestli je možné vyzvednout vyrobené dorty až v dubnu, když voucher uplatním do konce jeho platnosti v březnu?
Děkuji,
 Lucka

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Jarešova, věřím že po individuální domluvou s partnerem, věřím, že možnost vyzvednutí v dubnu bude, protože voucher je platný až do konce března. Rezervace: výrobu dobrot si objednejte min. 24 hodin předem na e-mailu kafeacokolada@gmail.com a zároveň zašlete kód zakoupeného voucheru.
V e-mailu uveďte své jméno, tel. číslo, datum a přibližný čas, kdy si chcete dorty vyzvednout. S pozdravem, David.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru