Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vánoční nebo silvestrovský pobyt v Krkonoších – polopenze i wellness

3,7 / 5 Pension Esprit Severní Čechy (mapa)

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Bohuslav

Dobrý den, mám stejný dotaz, máte volný pokoj pro dva na 3noci na silvestra? děkuji,…

Pension Esprit

Dobry den, na Silvestra neni pobyt na tri noci.

Jana

Dobrý večer,máte ještě volná místa na Silvestrovský pobyt pro 3 osoby?Je možno vzít malého psa? Jaká by byla cena a lze toto hradit fakturou?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, aktuální dostupnost je třeba zjistit přímo v hotelu (na telefonním čísle +420 608 260 764). Nicméně jsem zjistila, že malého pejska si s sebou vzít můžete! Hotel si účtuje příplatek 150kč/noc a je pouze potřeba při rezervaci pobytu uvést, že byste ráda domácího mazlíčka vzala s sebou. :) Krásný den. Sára

Barbora Ramešová

Dobrý den,
mohu se zeptat, zda máte na Silvestr ještě volná místa? Popřípadě kolik..
Děkuji :)

Tomáš Polák

Dobrý den. Máme zájem o silvestrovský pobyt ale jsme 3 . Dcera 14let. Jaká bude cena.

Pension Esprit

Dobrý den, zatím je vše zarezervováo, zašlete email s čísle telefonu a v případě nepotvrzeé rezervace se vám ozveme.

Sandra Střelová

Dobrý večer,
mám dotaz ohledně Silvestrovského pobytu. V balíčku máte 1× privátní 50minutový vstup do wellness pro dva a 1× 45minutový privátní relaxační koupel pro dva. Znamená to, že ostatní dny nemůžeme na pobytu využívat wellness? Děkuji za odpověď.
S pozdravem Sandra

Pension Esprit

Dobrý den, samozřejmě využívat welless mimo balíček můžete za ceny uvedené na web.stránkách.

Aleš Horký

Dekuji, od utery do patku na stejny voucher, pa nakupu napisu emailem cislo voucheru ;-)

Pension Esprit

OK

Aleš Horký

Dobry vecer, sel by vanocni pobyt o jeden den posunout? Tudiz od utery. Dekuji. Ales

Pension Esprit

Dobrý den, můžete přijet klidně v úterý, ale cena je stejná.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru