Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dětské kožené capáčky s certifikací Žirafa pro zdravý vývoj nožek

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Patrik

Dobrý deň, pošlete mi botičky aj na Slovensko?

První krůčky

Dobrý den, napište nám prosím na info@prvni-krucky.cz abychom mohli stanovit spolu hodnotu dopravy
Děkujeme

Helena Kittnerová

Dobry den,

vcera jsem zasilala objednavku na boticky a nutne potrebuji zmenit velikost.
Nikam se nemohu dovolat.
Prosim jak je mozno provest?
Dekuji Helena

První krůčky

Dobrý den, vyřešeno telefonicky

Markéta

Dobry den,
mohla bych poprosit o zmereni sirky boticky? Nikde jsem informaci nenasla, nebo mozna spatne hledam.
Dekuji a preji hezky den.

První krůčky

Vyrábíme obvodovou skupinu G+. Proč?
Obvodová skupina G je ideální pro většinu středoevropské dětské populace, což se týká i České republiky i Slovenska.

Pro lepší orientaci níže uvádíme tabulku, kde jsou rozděleny šířky obuvi dle francouzského číslování u obvodové skupin G

Námi vyráběná obuv pro děti odpovídá obvodové skupině G+, která je trochu větší než skupina G. Je to z toho důvodu, že dle všeobecně známého trendu nožičky děti jsou baculatější a tento trend se bude pravděpodobně ještě v budoucnu dále zvyšovat.
Co je dobré při měření nožičky vědět?
Měřte a nakupujte botky nebo capáčky až v odpoledních hodinách. Proč?
V průběhu celodenní námahy noha nabírá na objemu, proto je vhodné nakupovat a měřit až odpoledne.

Co se může stát, když měříte a nakupuje capáčky a botičky ráno?
Riskujete, že bude odpoledne nebo až večer botka tlačit.

dana

Dobrý de,chtěla jsem se prosím zeptat jestli je možné si objednat dětské capáčky a doplatit si vyšití jména ,ještě prosím kolik by to stálo.díky dana

První krůčky

Dobrý den,
bohužel jméno již objednat nejde, jméno se vyšívá při výrobě capáčků, kdy capáčky zde nabízené jsou již hotové.
Můžete si je ovšem objednat na našem eshopu :)
Hezký den přejeme
První krůčky

Kateřina Simetingerová

Dobrý den, bylo by možné si botičky vyzvednout u Vás v Hrušovanech? Manžel tam pracuje. Děkuji, Kateřina Simetingerová

První krůčky

Dobrý den,
určitě je můžete vyzvednout osobně, není to žádný problém, jen prosím nás kontaktujte abychom věděli, kdy příjdete

hezký den přejeme
První krůčky

Kateřina Simetingerová

Děkuji za ochotu a předchozí odpověď týkající se vyzvednutí botiček. Při objednání botiček Slevomat nabízí možnost osobního odběru pouze přes Zásilkovnu, osobní odběr na prodejně není možný a objednávku tudíž nelze dokončit. Zavolala jsem tedy na Slevomat, zda by byl možný osobní odběr u Vás a bylo mi sděleno, že pokud jsou tam pouze tyto dvě možnosti, nedá se nic dělat. Botičky jsem si tedy nechala zaslat do pro mne nejbližší Zásilkovny.

Nikola Hošková

Dobrý den, máte fotku špičky? Nějak nejsem schopná sehnat boty, se kterýma bych byla opravdu spokojena :(

První krůčky

Dobrý den,
dejte nám mail, kam Vám máme špičku poslat

hezký den
První krůčky

Tereza Komenderová

To si děláte srandu,že? Tohle,že je zdravé obutí pro první krůčky :oD
Stáhnout dítěti nožičku do kotníkové boty,aby se nemohlo ani hnout.A ten podpatek,ať si zvyká do budoucna,že? Na první krůčky doma dítě nepotřebuje boty.A na ven ano,ale bez podpatku,ne kotníkové a hlavně měkké.Toto nikdy ani zadarmo,děti v tomto chodí jako roboti!!

První krůčky

Dobrý den,
děkujeme za Váš názor, chtěli bychom upozornit, že nikde není řečeno, že se jedná striktně o domácí obuv, tyto capáčky jsou určeny pro první krůčky ditěte pro podporu nožky a jejich konstrukce byla oceněna certifikací Žirafa od České obuvnické a kožedělné asociace. Nedovolili bychom si nabídnout zákazníkům něco, o čem bychom sami nebyli přesvědčeni.

Přejeme hezký den
První krůčky

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru