Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Učení jazyků bez učení: online kurz, ve kterém rozhýbete svoji paměť

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Jana DM

Dobry den, kolko jazykov vy sam ovladate na komunikativnej urovni? Dakujem za odpoved.

Paměťové kurzy

Ma rada – nesnazte se zavidet polyglotum ze ovladaji spoustu jazyku. Maji proste takoveho konicka a nemaji problem tedy investovat 8 hodin uceni se vsech jazyku denne. :) Naucte se zkratka AJ to dnes uz umi vsichni – jine jazyky se ucte pouze pokud Vas to proste bavi- me zas tolik ne. :) Ja napriklad radeji ctu o psychologii, poruchach pameti, maluji, sportuji, trenuji balicky karet, jmena, cisla a obcas si doma zpivam a venuji se rodine. :D Zpet k otazce: jedine co povazuji za dobrou uroven je AJ a mozna NJ (spise ne). Nic jineho nez AJ ani v nemecku nepotrebujete. :) Nemci se s Vami taky budou bavit radeji v AJ, kterou mate skvelou, nez aby lustili co jste rikali v NJ, kterou mate na nizsi urovni. :) A ostatni jazyky opravdu rekreacni. :) Dekuji a opravdu pokud Vas jazyky nebavi, tak jako me, tak pouzijte stejne triky jako ja at to mate brzy za sebou (neni to tolik narocne) a pak se muzete venovat tomu co je pro Vas opravdu dulezite. Napriklad rodine. ;) Hezky vecer Marek Sykora

Jana

dobrý den je mi 65 let již jsem se dříve setkala s angličtinou, ale ne z tak širším rozsahu, proto mám dotaz myslíte že mám šanci se ještě něco naučit a kdy začnou kurzy ?. děkuji Šťastná

Paměťové kurzy

Dobry den,

jazykove skoly delaji z uceni zbytecnou vedu, tak se nebojte. :)

Jazyk se da zvladnout v kazdem veku.

Tento online kurz je spuborem vsech tipu a triku, ktere Vam reknou jak se da zvladnout s lehkosti libovolny jazyk. :)

PS: online kurz si muzete zakoupit kdykoli a poustes si jej pak kdykoli na www.pametovaskola.cz.

Dekuji a hezky den Marek Sykora

Ivana Zíková

Chci si zaregistrovat zakoupený kurz, ale chce po mně jakési přihlášení do svého účtu, co to znamená?

Paměťové kurzy

Registrace slouží k identifikaci, aby Vám systém mohl ukázat, které kurzy již máte zakoupeny a můžete je spustit. :)

Pokud máte již zakoupený voucher, tak na webu pametovaskola.cz vytvořte svůj profil (stačí uživatelské jméno a email) ze kterého si můžete objednat Váš kurz skrze ID poukazu (systém Vás již navede).

Dekuji za dotaz a jsem s pozdravem Marek Sýkora

L.M.

Lhůta 6 měsíců pro přístup na web Paměťové školy běží od data nákupu voucheru nebo od data uplatnění voucheru? Mohu koupit voucher teď, ale uplatnit ho až v 1/2017 a teprve od 1/2017 mi běží 6-timěsíční lhůta?
Děkuji za odpověď.

Paměťové kurzy

Lhuta 6 mesicu je spise jen jako nase pravni ochrana, kdyby jsme web treba za 10 let rusili :) ale jinak bude kurz pristupny do nekonecna. 6 mesicu bude brano az od spusteni kurzu a ne zakoupeni voucheru. Ale nebojte za 6 mesicu kurz urcite nevypneme. :) dekuji Marek Sykora

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru