Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Děsivá show v centru Prahy: Fear House – království nočních můr

4,8 / 5 Prague Fear House Praha - Nové Město  (mapa) 1 576 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Michaela

Dobrý den, je možné absolvovat prohlídku jen ve dvou? ..jde mi o to, že pokud koupím voucher pro sebe a jako dárek pro přítele, tudíž dva, abychom nemuseli čekat, až přijde na prohlídku někdo další.. až se sejdeme čtyři.. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, prohlídku můžete uskutečnit jen ve 2 :) Počet čtyř účastníků je maximální, takže se není čeho bát. Hezký den Jana

Katka

Dobry den,uz jsem na Vas koukala driv a skvele se mi hodi nacasovani slevy:-D,chtela bych vouchrem obdarovat mamku,ovsem kdyz bych ted koupila tu min strasidelnou verzi,lze tedy nasledne toto zmenit bez problemu na hard verzi?Kolik by cinil doplatek(jedna osoba).

Prague Fear House

Dobrý den, samozřejmě můžete. Připlácí se potom 340,–

Monisek

Takže s přítelem jít ve dvou tedy nemůžeme … chápu to dobře a ještě jeden dotaz prosím jak je to s tím polevanim červené tekutiny a jestly je ta verze hard core o dost drsnější a jestli verze regulátor je též drsná a strašidelná? děkuji za odpověď

Prague Fear House

Ano. Na regular verzi vás nikdo tekutinou nepolije, ale je také hororova. Hodně lidi nezvládne ani tu regular.

Monisek

Chtěla jsem se zeptat jaký je rozdíl mezi
regulátor verzí a hardware core a kolik verze stojí

Prague Fear House

Dobrý večer, hard core verze je drsnější ,od 18 let věku a trvá půl hodiny . Chodí se pouze po jedné osobě. Stojí 790,– Kč

Novotný

Dobrý den, chci se zeptat kolik by byl doplatek pro 2 osoby na verzi HARD našel jsem že zde jde o základní verzi a i to že se dá na ,,hard" připlatit. Cena pro 2 osoby základní verze činí 679,– . Což je cca 22–25% ceny což je super. Děkuji za odpověď Novotný

Prague Fear House

Cena doplatku na hard verzi bude 680,– Kč pro dvě osoby .

M Novotný

Dobrý den, chci se zeptat kolik by byl doplatek pro 2 osoby na verzi HARD našel jsem že zde jde o základní verzi a i to že se dá na ,,hard" připlatit. Cena pro 2 osoby základní verze činí 679,– . Což je cca 22–25% ceny což je super.
Děkuji za odpověď Novotný

Prague Fear House

Dobrý den, hard verzi na Slevomatu nemáme, takže dá se připlatit u nás na recepci . Cena doplatku bude 340,– Kč

David

Dobrý večer,

objednal jsem voucher pro dva. Přijdou mi na email dva vouchery zvlášť, nebo jako jeden voucher pro dva? Pokud jeden bylo by možné udělat dva zvlášť? Mám ten jeden jako dárek, proto se takhle dopředu ptám. Děkuji

Prague Fear House

Dobrý den,
Vouchery Vám zasílá Slevomat , takže domluvte se přímo s nimi .

OR

Dobrý den, na telefonním čísle uvedeném u slevy to nikdo nezvedá, obvykle mají pouze hlasovou schránku. Bohužel působí podnik dost neseriózním způsobem a úroveň prozákaznického jednání je pod bodem mrazu. Doporučuji dát si na ně pozor!

Prague Fear House

Dobrý den,
telefon máte k nám na recepci a ta se i celým podnikem otevírá každý den mimo pondělí v 17 hod . Pokud Vám telefon nikdo nezvedne , je to protože tam nikdo není, nebo se uvádí prohlídka a v takovém případě Vám zavolají zpět. Případně pokud potřebujete mít informace okamžitě, podívejte se k nám na webové stránky, jsou tam i jiné kontakty . Těšíme se na Vás :)

Vanessa

Dobrý den. Chci se zeptat, jestli by byl problem, kdybychom šli ve třech a jeden z nás umí jen italsky? Asi jen při úvodu a pak když vstoupíme dovnitř na prohlídku, už asi nebude potřeba slov, ne? :) děkuji

Prague Fear House

Dobrý den,
v první místnosti Vám bude odvyprávěn příběh ( možnost i v Italštině ) a dále už potřeba slov nebude :)

Stanley Kottek

Dobrý den, jak dlouho je voucher platný ? Chtěl bych ho využít až někdy na začátku dubna . Děkuji Kottek

Slevomat.cz

Dobrý den, platnost voucheru je uvedená do 31. 3. 2018. Hezký den :)

Radek

Dobrý den, jsme skupina 5 a rádi bychom absolvovali prohlídku společně, bylo by to možné nebo lze opravdu pouze max. 4 osoby?

Prague Fear House

Pro vás by bylo lepší se rozdělit. Pokud vás půjde 5 je to hlavně pro vás menší zážitek, ale vyhovíme vám.

Lucie

Hezky den, ráda bych se zeptala zda jde udělat celý program i v němčině popřípadě v angličtině. Děkuji s pozdravem Lucie.

Prague Fear House

Ano jde oběma jazyky ..

Martin

Dobrý den,zakoupil jsem voucher ze slevomatu a mě zajímá jestli je to verze ,,regular" nebo ,,hard" a popř.jestli se jedná o tu ,,regular" a chtěl bych tu ,,hard" musím na místě doplatit nebo předem po domluvě doplatit na tu verzi ,,hard" jestli to lze.Děkuji za odpověd

Prague Fear House

Jde o verzi regular a u nás na recepci jde rozdíl doplatit, jen upozorňuji, že na hard core se musíte minimálně den předem objednat. Těšíme se na Vás :)

Petra

Dobrý den, jen se ujišťuji – rada bych využila tuto nabídku s neteří, já 30 let, neteř příští rok 14let, nebudete to problém ? :)

Prague Fear House

Vstup máme od 15ti ale pokud jde dospěli, lze ssebou vzít i mladší.
Hezky den

Prague Fear House

Dobrý den, ano může , jen aby bylo dítěti minimálně 13 let .

Michaela

Dobrý den,
mladší syn má 14 let. Může na prohlídku s bratrem, kterému je 18 let?
Dĕkuji za informace

Slevomat.cz

Dobrý den Michaelo, pokud je staršímu bratrovi více jak 18 let, nevidím problém :-) hezký den

Jana Krátká

Dobrý den, píšete, že je lepší starší oblečení, že se můžeme zašpinit, dají se při vstupu někde odložit věci a převléci. Děkuji

Prague Fear House

Dobrý den, na klasickou prohlídku můžete jít normálně oblečení, jen nedoporučujeme boty na podpatku . Odložit věci si můžete u nás v šatně.

Eva Eva

Dobrý den, na stránkách Fear House píší, že prohlídka s kontaktem je 25 minut a cena na osobu 790 Kč, základní prohlídka je za 450 Kč a trvá 15 min. Kterou z těchto prohlídek vlastně nabízíte, jen tu základní ? Měla bych zájem o tu delší kontaktní. děkuji za odpověď, Eva

Prague Fear House

Dobrý den, na Slevomatu máme akci pouze na základní prohlídku .

jakub

Je vhodné i pro 15letou dceru co se ráda s kamarádkami bojí?

Prague Fear House

Dobrý den, ano určitě. Klasická prohlídka je již od 15 let.

Monika

Dobrý den, mám syna a je mu 12let jestli může s doprovody rodiči???

Prague Fear House

Dobrý den,
klasická prohlídka je od 15 let. Mladší osoby mohou pouze v doprovodu rodičů. Nevím jak na tom Váš syn je se strachem, ale tohle je na Vašem zvážení. Možná bych doporučila, nejprve se k nám jít podívat pouze do baru a počkat si na reakce lidí co prohlídku ukončí. :)

Katerina

Dobry den, jsme skupina 3 a chtely bychom vyuzit vase vouchery. Muzeme koupit jeden pro dva a jeden pro jednoho a uplatnit je pro tu samou prohlidku? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, je to možné, pokud si rezervujete stejný termín. Vybrané datum si zamluvte e-mailem: rezervace@praguefearhouse.com nebo telefonicky na: 606 065 110 a nahlaste kontaktní údaje, počet osob a kódy voucherů. Krásný den :-)

Jan

Dobrý den,
předpokládám,že na ploše větší než 800 m2,strávím podstatně více času než jen 15 min…? Děkuji za ujasnění.
Ten,co se rád bojí (Jan)

Prague Fear House

Ne je to klasicky Haunted House. Záleží na každém jak jde rychle.
Máme v prostoru i bar s příjemným posezením, kde můžete strávit času déle.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru