Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dubnový letecký zájezd do Petrohradu včetně 3 nocí v hotelu se snídaní

4,8 / 5 CK Grand Travel Petrohrad - Rusko (mapa) 9 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Kateřina

Není trošku divné někomu zasílat pas? Přece jen, je to doklad totožnosti a docela se mi to nezdá..

CK Grand Travel

Dobrý den, bez doložení pasu fyzicky není možné vízum zařídit. Vízum se lepí přímo do cestovního pasu. Tuto skutečnost si můžete ověřit přímo na ruském vízovém centru (VFS). Pas samozřejmě můžete zaslat jako ceninu doporučeně, kdy nám jej pošta doručí přímo do kanceláře. Případně si můžete zařídit vízum individuálně. Záleží jen na Vás, pro kterou z variant se rohodnete. Krásný den, Navrátilová, Grand Travel, s.r.o.

Petra Janáková Petra

Ještě mám dotaz ohledně Ermitáže – nezdá se mi možné stihnout Ermitáž i něco jiného v jednom dni…vzhledem k tomu,že je přítel invalidní důchodce, bude možné program individualizovat?

CK Grand Travel

Dobrý den, na Ermitáž je vyčleněné celé odpoledne. Paní průvodkyně Vás provede po nejdůležitějších sekcích muzea nebo si stanovíte čas a místo srazu v Ermitáži. Případně můžete návštěvu prodloužit na místo dopoledního Petrodvorce či fakultativního výletu do Carskoje Sela. Záleží jen na Vás co upřednostňujete. Ermitáž se nachází nedaleko hotelu, kde budete ubytovaní. Navrátilová, Grand Travel, s.r.o.

Petra Janáková Petra

Mám dotaz ohledně stravování. Bude možnost stravování v hotelu nebo poblíž něj ( abychom nemuseli někam dojíždět) a v té souvislosti, jelikož nemáme vůbec představu a cenové náročnosti, na kolik vyjde průměrný oběd?

CK Grand Travel

Dobrý den, ano, samozřejmě můžete jídlo v hotelu zakoupit. Případně Vám paní průvodkyně doporučí, kde se dobře najíst. Cena obědů/večeří se pohybuje od 70 Kč do 200 Kč a více dle typu restaurace. Krásný den, Navrátilová, Grand Travel, s.r.o.

-

Příplatek za jednolůžkový pokoj?

CK Grand Travel

Dobrý den, příplatek za jednolůžkový pokoj 2500,– Kč. Hezký den. Navrátilová

Martina

Pokud bychom jeli s 13letým dítětem, je možná přistýlka ?

CK Grand Travel

Dobrý den, ano je to možné, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou je k dispozici. Navrátilová

Petra Janáková Petra

Která letecká společnost zajišťuje spojení?

CK Grand Travel

Dobrý den, ČSA. Navrátilová

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru