Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dárek pro CHILLI-žrouta: kvalitní chilli papričky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lukáš Zrzavý

Dobrý den chtěl jsem se zeptat kdy bude nabídka znovu.Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lukáši,
bohužel Vám na tuto otázku nemůžu odpovědět, jelikož nabídky přicházejí a zas odcházejí individuálně. Ale pokud o další možnou akci u tohoto poskytovatele nechcete přijít, doporučuji odběr novinek od poskytovatele. Hezký den Janča ;)

The ChilliDoctor

Dobrý den,
pro velký zájem jsme pustili akci ještě jednou, naleznete jí zde:
 https://www.slevomat.cz/akce/1223232-darek-pro-chilli-zrouta-kvalitni-chilli-papricky

Lukáš Zrzavý

Dobrý den chtěl bych se zeptat zda-li bude tento produkt ještě k dispozici do vánoc?Nebo jestli se nedá sehnat jinde. Děkuji

ChilliDoctor

Dobrý den, akci ještě zopakujeme, jelikož byl velký zájem.

Baška Vigašová

Dobrý den, než jsem se rozhýbala, byla již nabídka vyprodána. Plánujete do Vánoc ještě nějakou akci na Slevomatu?

Děkuji a přeji krásný den.

Barbora Vigašová

ChilliDoctor

Dobrý den, akci ještě zopakujeme, jelikož byl velký zájem.

Martina

Dobry den,
kolik voucheru lze objednat na 1 postovne?

ChilliDoctor

Dobrý den, můžete více a stále platíte jedno poštovné.

Jana

Dobrý den, právě jsem objednala, jen mě teď napadlo, jak to bude vypadat? Myslím tím, jak to bude zabalené? Děkuji

ChilliDoctor

Dobrý den, produkty jsou zabalené v poštovní krabici spolu s letákem, na kterém je popis a pálivost jednotlivých druhů.

Kuba

Jak dlouho bude tato nabídka trvat? Díky za odpověď. Kuba

ChilliDoctor

Dobrý den, nabídka je omezena na 500ks.

Filip Grygar

Mohu se zeptat prosím, zda produkty obsahují alergen lepek? Děkuji

ChilliDoctor

Dobrý den, produkty neobsahují lepek.

Jana

Je možné dodat tento balíček s delší dobou trvanlivosti? Pokud někomu věnuji jako vánoční dárek, jistě nebude schopen vše do tří měsíců zkonzumovat.
Děkuji
 Jana

ChilliDoctor

Trvanlivost u většiny produktů je až do konce roku 2018.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru