Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Mistrem kuchyně: libovolný kurz vaření s Ondřejem Slaninou v Chateau St. Havel

4,7 / 5 Škola vaření Hungry town Praha - Krč  (mapa) 397 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Marie

Dobrý den,
prosím o upřesnění:
Já mám voucher koupený už dávno pro 13 letého vnuka.
Na voucheru je výslovně uvedeno:
Všech kurzů se mohou účastnit i děti od 9 let,vždy ale v doprovodu dospělé osoby(na jeden voucher oba).Vařit bude dospělý,dítě vám může pomáhat
(uvaříte společně jedno menu).
Na dotaz paní Pavly Krystkové uvádíte:
1 dítě = 1 voucher
1 dospělý = 1 voucher
Voucher je platný pro vařící osobu bez doprovodu.
Tak jak to vlasně je?
Děkuji za odpověď. Marie Komínková

Škola vaření Hungry town

Dobrý den,

pokud budete vařit 1 menu postačí Vám 1 voucher (vaří dítě a vy jen asistujete nebo vaříte vy a dítě Vám asistuje). Pokud budete chtít vařit 2 menu (každý zvlášť) jsou potřeba 2 vouchery.

Pokud budete cokoliv potřebovat, neváhejte mne kontaktovat na emailu info@hungrytown.cz a určitě vše domluvíme osobně k Vaší plné spokojenosti.

Děkuji
S pozdravem
Andrea Rajnoch

Šárka

Dobrý den, mám koupený tento voucher a ráda bych ho využila na kurz tradiční české omáčky, ale jeho náplň je v nabídce jiná, než zde uvádíte a kvůli které jsem ho koupila. Jak to tedy je, co platí? Děkuji.

Škola vaření Hungry town

Dobrý den,

náplně našich kurzů naleznete na stránkách www.hungrytown.cz v záložce termíny kurzů.

Děkuji
S pozdravem
Andrea Rajnoch

Pavla Krystková

Prosím o upřesnění : pokud na jeden voucher muze prijit 1 dospělý a 1 dítě od 9 let – a vaří pouze 1 osoba – může tím kdo vaří být můj 14 lety syn a ja jen doprovod ???

Škola vaření Hungry town

Dobrý den,

kurzy jsou pro děti od 9 let. 1 dítě od 9let = 1 voucher, 1 dospělý = 1 voucher. Určitě může vařit syn 14let. Voucher je platný pro vařící osobu bez doprovodu. Samozřejmě není problém na kurz přijít udělat fotografie a podívat se a poté si třeba dát kávu v zámecké restauraci. Konzumace platí pro 1 osobu.

Děkuji
S pozdravem
Andrea Rajnoch

Karolína

Dobrý den,
chtěla bych zakoupit příteli, ale nemluví česky, Pouze anglicky a španělsky. Považujete to za problém?
Děkuji.
Karolína

Škola vaření Hungry town

Dobrý den,

kurzy jsou v českém jazyce. Pan Slanina určitě rád přeloží do anglického jazyka, ale z časového hlediska není možné překládat všechny informace.

Děkuji
Hezký den
Andrea Rajnoch

shudy

dobrý den. Je to kurz pro začátečníky nebo spíš pokročilé?

Škola vaření Hungry town

Dobrý den,

kurz je pro začátečníky, ale myslím, že i mírně pokročilý kuchař si najde své. Během kurzu máte možnost zeptat se na cokoliv ohledně vaření co Vás zajímá.

Děkuji
S pozdravem
Andrea Rajnoch

Veronika

Dobrý den, chtěla bych darovat voucher jako dárek. Stačí pak zarezervovat na vašich stránkách termín kurzu a pak přijít s vytištěných voucherem přímo na kurz? Bohužel, jsem nenašla v podmínkách jak přesně postupovat.
Předem děkuju za odpověď. S pozdravem Veronika

Škola vaření Hungry town

Dobrý den,

ano, přesně tak jak píšete. Zakoupíte si voucher na Slevomatu a poté si rezervujete kurz přes emailovou adresu info@hungrytown.cz. Termíny našich kurzů naleznete na stránkách www.hungrytown.cz v záložce termíny kurzů.

Děkuji
S pozdravem
Andrea Rajnoch

Simona André

Dobry den, jiz jsou znamy terminy pro rok 2018?

Škola vaření Hungry town

Dobrý den,

termíny kurzů na jaro 2018 naleznete na našich stránkách www.hungrytown.cz v záložce termíny kurzů.

Děkuji
S pozdravem
Andrea Rajnoch

Eva

Dobrý den, co si představit pod pojmem občerstvení v ceně? Jedná se např. o 1 nápoj/skleničku vína nebo konzumace není omezena? Děkuji.

Škola vaření Hungry town

Dobrý den,

konzumace nápojů není omezena – nealkoholické nápoje, káva, čaj, víno, pivo.

Děkuji
S pozdravem
Andrea Rajnoch

Alena

Maximální počet osob je 20. Dotaz – každý účastník kurzu bude vařit sám nebo ve skupince? O vaření více osob nemám zájem.

Škola vaření Hungry town

Dobrý den,

vaříme společně v jedné skupince pod vedením pana Slaniny. V průběhu vaření každý z účastníků dostává různé úkoly.

Děkuji
Příjemný večer
Andrea Rajnoch

Pavla

Dobrý den, do kolika let je dítě na jeden voucher s rodičem. Synovi je 14 let. Popřípadě od kolika let by mohl vařit sám bez doprovodu. O vaření se zajímá a doma už i sám vaří.

Škola vaření Hungry town

Dobrý den,

kurz je vhodný pro děti od 9 let. Voucher je platný vždy jen pro 1 vařící osobu.

Děkuji
S pozdravem
Andrea Rajnoch

Nela

Budere ucit take bezmasa a sladka jidla, nebo salaty a moucniky?

Škola vaření Hungry town

Dobrý den,

omlouvám se, ale sladká jídla ani saláty zatím v plánu nemáme.

Děkuji
S pozdravem
Andrea Rajnoch

Olga

Dobry den. Zajimalo by mne, do kolika let muze prijit dite bez voucheru a varit s rodicem? Dekuji.

Škola vaření Hungry town

Dobrý den,

kurzy jsou vhodné pro děti od 9 let. Voucher je vždy platný pro 1 vařící osobu.

Děkuji
S přáním hezkého dne
Andrea Rajnoch

Lenka

Dobry den, chapu tedy spravne, ze si budu muset koupit potraviny sama a dovez si je?


Druhy dotaz – dostaneme postup nebo recept napsany? Prip.poslete jej pak ucastnikum mailem?

Dekuki
 Lenka

Škola vaření Hungry town

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Suroviny jsou v ceně kurzu. Recepty Vám po kurzu zašleme emailem.

Děkuji
S pozdravem
Andrea Rajnoch

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru