Nabídku Škola smyku: zvládněte krizové dopravní situace mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Škola smyku pro začátečníky i pokročilé: reagujte v krizové situaci správně

4,3 / 5 Autoškola ESSA (2 pobočky) Pardubice  (mapa) 106 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Kerhartová

Dobrý den, je možnost voucher nějak prodloužit? Mám to jako dárek.
 Děkuji

Autoškola ESSA

Dobrý den, po zakoupení voucheru mne, prosím, kontaktujte a voucher Vám mohu zdarma prodloužit do 31.8.2018. Přeji hezký zbytek dne. S pozdravem Ing. Aleš Hruška (tel.: 777 22 78 54)

Romana

Dobrý den, dočetla jsem se zde, že kurz pro pokročilé probíhá ve speciálním sportovním a výcvikovém areálu. Kde probíhá kurz pro začátečníky? Tamtéž? Děkuji za info. Přeji hezký den. RK

Autoškola ESSA

Dobrý den, teorerická část probíhá v učebně autoškoly na adrese J. Potůčka 337, Pardubice. Praktická ve sportovním a výcvikovém areálu. Přeji hezký zbytek dne. S pozdravem Ing. Aleš Hruška

Václav

Dobrý den, zajímalo by mě, jaký je rozdíl mezi oběma variantami, které se v diskusích probírají? Kdy mám zvolit variantu pro začátečníka a kdy pro pokročilého? Děkuji předem za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Václave, největší rozdíl je v tom, že v lekci pro začátečníky je ještě připravena teoretická část, to ve variantě pro pokročilé nenalezneme. V ceně začátečnického balíčku je zahrnuto ještě kurz základní znalosti fyziky, odstředivé síly, adheze pneumatik, reakční a brzdné dráhy atd. Další zásadní rozdíl je v tom, že u pokročilé nabídky jsou navíc soutěžní jízdy zručnosti s hodnotnými cenami pro každého a kurz probíhá ve speciálním sportovním a výcvikovém areálu. Snad jsem nyní zodpověděl veškeré rozdíly, v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Hezký den, David. :-)

Marie Jerabkova

Dobrý den, mám stejný dotaz, který tady již padl, lze změnit voucher ze začátečníka na pokročilého ?
děkuji za odpověď
M.J.
Prosím na email marie.jerabkova@burger-transport.cz

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Marie, vytvořila jsem Vám novou objednávku. Pokyny k platbě Vám přišly na email. V případě, že už jste zaplatila původní objednávku pro začátečníky, se Vám peníze vrátí zpět na účet. :-) Hezký den, Tereza.

Kateřina

Dobrý den,

zakoupila jsem u Vás příteli poukaz Školy smyku, a omylem jsem nepřeklikla na „pro pokročilé“, i když jsem na začátku viděla v nabídce obě tyto možnosti. Bohužel už jsem zakoupila „začátečníky“ – mohla bych Vás moc poprosit o přepsání kategorie k našemu číslo voucheru? (Přítel by mi za „začátečníka“ určitě vyhuboval:) jezdí totiž moc rád ..) Děkuji a těším se na Vaši odpověď, s pozdravem Kateřina

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, Váš původní voucher pro začátečníky jsem stornovala a místo něj jsem Vám koupila ten pro pokročilé – máte ho na emailu. Hezký den, Tereza.

Anna Palkevyč

Dobrý den, chtěla bych se informovat, jestli je možné podstoupit kurz s vlastním vozem, který ale má automatickou převodovku tak, aby nebylo nic z kurzu vynechané apod. Bohužel s tímto nemám žádnou zkušenost a ráda bych to koupila jako dárek. Děkuji

Autoškola ESSA

Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Automatická převodovka není problém. Fyzika platí pro všechny a auto s automatem má svá specifika a limity se kterými jsou účastníci seznámi. Přeji hezký zbytek dne. S pozdravem Ing. Aleš Hruška

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru