Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zastavte čas: Omlazení pokožky injekční mezoterapií

4,7 / 5 Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner Praha - Vysočany  (mapa) 28 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Maria

Dobrý den. Mám několik dotazů.....Stači 1 ml na ošetření obl čela a okoli očí? A co použivate? jak se jmenuje výrobce? Jestli můžu jit na mezoterapii hned po chemickém peelingu?
jestli ne, to jak dlouho mám vyčkat…Děkuji

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den.
Používám preparáty od firmy Medaprex, v rámci této akce vždy v takovém množství, aby to stračilo na ošetření celého obličeje. Co se týká aplilace po chemickém peeling, je vhodný několikadenní odstup. Doufám Vám odpověď takto dostačuje. S pozdravem Dr. Bittner

Jana

Dobrý den,
chtela jsem se zeptat, zda-li je tato metoda vhodna i na jizvicky po akne?
Moc děkuji.

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Pokud jsou drobné, tak může dojít k jejich vymizení nebo alespoň k částečné korekci. Při větších jizvičkách by bylo vhodnější ošetření cíleně těchto oblastí, případně s použitím výplňového materiálu. S pozdravem Dr. Bittner

Andrea

Dobrý den, chodím na aplikaci botulotoxinu čela a glabely (už nepatrně povoluje). Objevily se mi drobné vrásky kolem úst a proto se chci zeptat, jaké vouchery zakoupit u Vás, aby efekt byl viditelný? Děkuji Andrea

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Můžete si zakoupit voucher na ošetření glabely, pokud byste chtěla toto ošetřit. Na volbě ideální metody ke korekci vrásek kolem úst by bylo nejlepší se domluvit na základě osobní konzultace. S pozdravem Dr. Bittner

Piťhová

A do kdy bude akce na slevomatu?:)

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Akce na Slevomatu je to 5.1., platnost voucheru do 31.1.2018. S poz­dravem Dr. Bittner

Jana

Dobry den p. Doktor. Chcem sa Vas opytat bude efekt viditelny po prvej aplikacii? Mala by som zaujem o vyhladenie resp spevnenie v oblasti okolo oci. Alebo voucher je mysleny na celu oblicej? Dakujem za odpoved, budem sa tesit na navstevu.

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Voucher je na celý obličej. Efekt je ve většině případů viditelný po první aplikaci. Záleží na stavu pokožky. Ideální je ale aplikaci po měsíci zopakovat. S pozdravem Dr. Bittner

Emi

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli lze benefitovat z kombinace aplikace botoxu (čelo) + mezoterapie celého obličeje a jestli jo, jak by to probíhalo resp. v jakém časovém odstupu.

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Každá z těchto metod působí na jiné struktury, takže kombinace je jistě vhodná. Ideální by pak byl odstup mezi aplikacemi tak dvou až tří týdnů.

Ivana

Dobrý den, máte zde nabídku jak botulotoxinu, tak injekční mezoterapie. Kterou by jste více doporučil. Je mi 36 let.
Děkuji.

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den. Upřímně je na toto těžké odpovědět. O vhodné metodě by bylo nejlepší rozhodnout na základě osobní konzultace. Obecně lze ale říci, že mezoterapie je vhodná na vyhlazení drobných vrásek a nerovností pokožky v oblasti celého obličeje nebo dalších částech těla. Botulotoxin je metodou volby u konkrétních oblastí, kde jsou vrásky větší nebo již trvale vytvořené – čelo, glabela, oční vějířky… Doufám Vám toto v rozhodování pomůže, případně se ptejte dále.
Dr. Bittner

Zuzana Maršíková

Dobrý den,
pokud si koupím 1 voucher postačí na ošetření celého obličeje?
Děkuji za odpovědˇ.
Zuzana Maršíková

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den.
Ano, jeden voucher stačí na ošetření celého obličeje.
Dr. Bittner

Eva Hrdličková

Dobrý den, mám dotaz k Vašemu voucheru. Když si koupím dva, je reálné stihnout 2 aplikace v rozestupu 4 týdnů do doby vyčerpání voucheru (tedy 31/1) ? Nevím, jak máte plno.. Děkuji E. Hdličková

Glamour Cosmetics - MUDr. Zbyněk Bittner

Dobrý den.
Reálné to určitě je. Doporučuji včasné objednání na první ošetření.
S pozdravem Dr. Bittner

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru