Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pobyt v Liberci s privátním wellness a večeří v thajsko-japonské restauraci

4,5 / 5 Pytloun Design Hotel **** Liberec (mapa) 36 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Alena

Dobrý den, měla bych zájem o termín 18. – 20. 1. popř. 19. – 21. 1., ale nelze mi termín 20. 1. označit v online rezervaci. Znamená to, že už není volné žádné místo? Děkuji.

Pytloun Design Hotel ****

Dobrý den, na Slevomatu prodáváme pouze balíčky na jednu noc. Pokud budete mít zájem o jiný balíček prosím podívejte se na naše stránky.
S přáním hezkého dne

recepce PDH

Veronika Hradecká

Dobrý den . Bylo by možné vyměnit jídlo pro nej za jiné ? Přítel moc nemusí mořské plody .
Děkuji za info .
Hradecká

Pytloun Design Hotel ****

Dobrý den, paní Hradecká,
možné by to bylo. Podrobnější informace jsme zaslali emailem.
S přáním hezkého dne

recepce PDH

Jakub

Dobrý den, rád bych se zeptal zda-li je součástí varianty deluxe také láhev sektu na pokoj, případně okvětní lístky na postel?
Mockrát děkuji za odpověď.

Pytloun Design Hotel ****

Dobrý den,
děkujeme Vám za zprávu. Ve variantě De Luxe se bohužel nenachází láhev sektu na pokoji ani okvětní lístky. S přáním hezkého dne
recepce PDH

Monika

Dobrý den,
mám dotaz zda si mohu objednat termín i v lednu za tuto cenu. Nelze mi tam leden nastavit. POuze jsou označené termíny v prosinci. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, určitě můžete, zkoušela jsem to a už by to mělo jít. Hezký den a doufám, že si zasloužený odpočinek užijete Janča ;)

Lenka

Dobrý den, jaká by byla cena pro 15ti letou dceru? A samozřejmě dva dospělí. Lenka P.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru