Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pronájem zrekonstruovaných chat na Lipně: jarní i podzimní termíny

4,2 / 5 Chata Hůrky - Lipno Šumava (mapa) 15 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Barbora Novotná

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na volné termíny, kdybychom chtěli chatu 106. Děkuji Novotná

Chata Hůrky - Lipno

Dobrý den paní Novotná, volné termíny máme od 10.6.-15.6. a v měsíci září a to od 9.9.-14.9. a od 23.9.-28.9.2018.

Fligrova Jitka

Dobrý den jak by to bylo cenové jeden dospělí a dvě děti.děkuji

Chata Hůrky - Lipno

Dobrý den, ceny platí za celou chatu pro 2 – 4 osoby. Doplácí se pouze za pátou a šestou osobu.

Petra Ferencova

Dobry den, meli byste volno od 6.8. na 5 noci pro 2 dospele a 2 deti (1 a 3 roky)? Preferujeme 2 loznice. Dekuji.

Chata Hůrky - Lipno

Dobrý den paní Ferencová, v sezóně tj. v červenci a v srpnu máme pouze týdenní pobyty So-So. Volný termín máme až od 11.8.2018. Slevu na sezónní pobyty neposkytujeme (týdenní pobyt činí 11900,–Kč. S pozdravem

Andrea Součková

Dobrý den,chtěla jsem se pozeptat,zda byste měli volný termín 5.nebo 6.10. na tři dny a dvě noci?´pro dva dospělé a jedno dítě.Moc děkuji Andrea Součková

Chata Hůrky - Lipno

Dobry den pani Souckova, chaty pronajimame do 30.9.2018. Pokud vam bude vyhovat termin v měsíci září, napiste.
S pozdravem
 Janu

Tyna

Prosím kolik by nas stalo celkem ubytovani na tři dny,dvě noci , pro dvě dospělé osoby a dvě děti?děkuji

Chata Hůrky - Lipno

Dobrý den,
ubytování na tři dny/2noci činí 2499,– Kč. Po zakoupení pobytu mi nahlásíte číslo voucheru.

Andrea Součková

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,zda by byl volný termín v červenci 4 dny a 3 noci pro dva dospělé a jedno dítě?A zda by bylo možné uhradit částku formou příspěvku na rekreaci FKSP?Děkuji Součková

Chata Hůrky - Lipno

Dobrý den paní Součková,
v sezóně tj. v červenci a v srpnu máme pouze týdenní pobyty So-So. Úhrada je možná formou FKSP.

Nadezhda Tsygankova

Dobrý den,

prosím Vás, máte volný termín 25.5.-27.5.2018 pro 4 dospěle a jedno dítě?

Předem děkují.

S pozdravem,
Nadezda

Chata Hůrky - Lipno

Dobrý den paní Tsyganková, tento termín je obsazený, Volné termíny v květnu máme od 9. 5.-17.5. a od 27.5. – 31.5.2018.

Kurka

Dobrý den. Je možno mít sebou i malého psa? Děkuji za odpověď

Chata Hůrky - Lipno

Dobrý den, pejsky neubytováváme.

Markéta Nováková

Dobrý den, byla by chata105 volná od 5.5.-8.5.?
Děkuji Nováková

Chata Hůrky - Lipno

Dobrý den paní Nováková,
Váš požadovaný termín je již obsazený. Volný termín máme od 8.5.-17.5. a od 27.5.-31.5. 2018.

Blanka Nývltová

Dobrý den, máte volno 27–29.6.? Děkuji

Chata Hůrky - Lipno

Dobry den, volny termin mame 27 – 30. 6

Katarina Klégrová

Dekuji za.odpoved.
Chata 106 by nam vyhovovala viac kedze ma 2 samostatné izby.
Bolo by mozne jedine kupit si obe 105 a 106 na rovnaky termin aby sme boli spolu obe rodiny ?
Termin koncom cervna?

Chata Hůrky - Lipno

Dobrý den,
volný termín pro obě chaty by byl od 17.6.-22.6. a 24.6. – 27., napište mi email nebo zavolejte 603266179 jaký termín Vám bude vyhovovat.

Katarina Klégrová

Dobry den, ake su volne terminy chata 106?
Je mozne to vyuzit v 6 ľuďoch ( 4 dospeli 2 ročné deticky)
Slo by pozicat 2× postielku a 2× jidelnou zidli?

Chata Hůrky - Lipno

Dobrý večer,
v chatě 106 by kapacitně ubytování nebylo možné.Proto doporučuji chatu 105, má prostornou ložnici, kde se vejdou i dvě postýlky. Volný termín v květnu: od 8.5.-17.5 a od 27.5.-31.5. v červnu je obsazený termín od 15.6–17.6. a v září jsou ještě volné termíny.

Šárka Rejtharová

Dobrý den,

měli byste volnou chatku pro 2 dospělé osoby a jedno 3 leté dítě v termínu 24.6.-29.6.?

Děkuji předem za informaci, Rejtharová

Chata Hůrky - Lipno

Dobrý den paní Rejtharová,
volný termín máme od 24.6 – 30.6. 2018. Zatím vám provedu rezervaci, po zakoupení mi napište č. voucheru. Upřesněte prosím počet nocí (5 nebo 6).
S pozdravem
 Janů

Pavla

Dobrý den, lze v jedné z Vašich chat zkoušet s kapelou? Potřebujeme místo, kde nebude vadit, když celý den budeme hrát. Děkuji

Chata Hůrky - Lipno

Dobrý den, bohužel Vašim požadavkům nemůžeme vyhovět.
S pozdravem

Tomáš Vaněček

Dobry den je volná chata c. 105 na 2 noci prelom duben/kveten ci kveten? Nejlépe víkend? Děkuji

Chata Hůrky - Lipno

Dobrý den pane Vaněčku,
volný termín máme od 11. 5. –13.5., od 25. 5.- 27.5.
S pozdravem

G. Hejplíková

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné objednat chatu pro tři rodiny – vždy jeden dospělý a dvě děti v termínu 28.4 – 1.5 nebo 5.5 – 8.5. 2018. Děkuji. G.Hejplíková, Plzeň.

Chata Hůrky - Lipno

Dobrý den paní Hejplíková, doporučuji objednat obě chaty na termín
od 5.5. – 8.5.2018. Chata č. 105 má kapacitu 6 osob a chata č. 106 má kapacitu 5 osob.
Kontakt: 603266179 email: blazenajanu@gmail.com

Veselá

Dobrý den,chtěli bychom pronajmout chatu pro 4 osoby v obdobi 4.-6.5. Je tento termín volný?

Chata Hůrky - Lipno

Dobrý den paní Veselá, ve vašem požadovaném termínu je chata volná. Po zakoupení, mi pošlete číslo voucheru a chata bude závazně rezervovaná.

Irena Motlíková

Dobrý den, je možné ubytování s kočičkami (bytové, nelínající)?

Chata Hůrky - Lipno

Dobrý den, bohužel kočičky ani pejsky neubytováváme.

Olga

Dobrý den, je možné ubytování i se psem? Děkuji moc za odpověď.

Chata Hůrky - Lipno

Dobrý den, bohužel pejsky neubytováváme.

Lucie Kopecká

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda je možné objednat si chatu č. 106 příjezd v termínu 30.3. –2.4. odjezd

Chata Hůrky - Lipno

Dobrý den paní Kopecká,
děkujeme za poptávku na ubytování. Chaty máme přes zimní měsíce zazimované (prosinec – březen). Chatu 106 pronajímáme až v měsíci květnu, červnu a v září a to pouze mimo víkendy. Vzhledem k chladnému počasí doporučuji objednat chatu 105 až od 27. 4., kterou pronajímáme i o víkendech.

Markéta Bochinová Borlová

Dobrý den, než koupím voucher, tak jsem se chtěla zeptat, zda chata č. 105 lze pronajmout i na víkend. Děkuji Bochinová

Chata Hůrky - Lipno

Dobrý den paní Bochinová, ano chatu č. 105 je možné pronajmout v mimosezóně na víkend.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru