Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Sladké potěšení pro celou rodinu: tři různé dorty z ostravské cukrárny Kolbaba

4,6 / 5 Cukrárna Kolbaba Ostrava  (mapa) 368 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
P. Režná

Dobrý den, 4. 12. 2017 jsem objednala a uhradila na účet 238400856/0300 dort straccatela za 349,–Kč. Zatím jsem neobdržela voucher pro vyplnění dotazníku. Jak mám postupovat, dort bych potřebovala na pátek 8. 12. 2017. Děkuji, Režná.

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno,
vouchery jsme Vám již odeslali, avšak jsem je nechal zaslat znovu. Platba proběhla v pořádku, akorát při převodu peněz z účtu na účet tato transakce trvá 2–3 dny. A voucher odesíláme až v okamžiku, kdy nám peníze dorazí :) S přáním hezkého zbytku dne, Tomáš.

Simona Bodečková

Dobrý večer, objednala jsem si na Skrz.cz Míša dort z cukrárny Kolbaba, platba byla odeslána 19.11.2017 na 429kč na účet vámi zaslaný 238400856/0300, VS 7546192688, stále čekám na voucher ale stále mi žádný nepřišel…můžete mi prosím zjistit co se dějě?? děkuji

Simona Bodečková

moc se omlouvám…ted jsem jej našla v hromadné poště :-O

Lenka Hejlová

Dobrý den, když objednam dnes nebude to už pozdě pro páteční vyzvednutí ? Dekuji Lenka

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, informace o termínu dodání dortíků je třeba zjišťovat přímo u cukrárny Kolbaba, nejlépe na telefonním čísle +420 778 075 0­83. Přeji Vám krásný den. Sára :)

Pavla Matějková

Hezký den, zajímala by mne velikost dortu (kolik porcí z něj je).
 Děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru