Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pomocník v boji proti černým tečkám: 10× slupovací pleťová maska Pilaten

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Peťule Tollarová

No mám spíše takový pocit, že z těch co nám to nedošlo děláte akorát idioty… Jak jsem dostala odpověď, že za nedoručení může údajně dopravce, tak jsem měla pouze na stránkách slevomatu: peníze přijaty… Ale nic víc, žádné vyřizuje se a tak… A dnes? Najednou objednávka se vyřizuje a už je i odeslaná… Proč rovnou nejednáte na rovinu??

Pepan

Jak je možné, že tuto masku na svých stránkách prodáváte za 390 Kč/10 ks a zde jsou za 99 Kč? Masky jsem si u vás objednával v polovině prosince a dorazily mi teprve nyní. Masky vůbec nefungují a jsou stejné jako ty z aliexpressu (za 3 Kč/ks). Můžete mi vysvětlit jak je to možné? Mrzí mě, jak někdo kvůli penězům dokáže klamat lidi :-(

Maska Pilaten

Dobrý den ,

zde na slevomatu se jedná o akční nabídku, tudíž i cena je rozdílná oproti našemu eshopu. Jsme jediným certifikovaným prodejcem masky pilaten s potvrzením hygieny o nezávadnosti produktu na území ČR.
Pokud vám maska nefunguje doporučujeme nás kontaktovat na našem e-mailu kde vám rádi vysvětlíme jak produkt správně užívat.

Stanley Mareš

Vážně píšete že původní cena masky byla 390,–? Stejné masky pořídíte za 20–40,– všech 10… Chápu že lidi jsou v dnešní době hloupí, ale tohle…

Maska Pilaten

Dobrý den, jsme jediným certifikovaným prodejcem masky pilaten s potvrzením hygieny o nezávadnosti produktu na území ČR, z tohoto důvodu si dovolím říci, že se nejedná o masky, které zakoupíte kdekoliv jinde.

Jan Simek

Dobrý den, zboží nepřislo. Pošta nepřijala balík.. ale platbu přes Twisto jste si vyžádali. Zajímavé.

Maska Pilaten

Dobrý den,

z důvodu pracovního volna je možné, že se doručení zásilky prodlouží, vám balíček měl dorazit mezi svátky. Dejte tedy České poště ještě šanci.

Peťule Tollarová

Dobrý den, mám úplně stejný problém jako Michaela Rejová. Zboží jsem zaplatila 16.12. Předpo­kládané doručení mi ukazuje 22.12, ale stále nic nepřišlo…

Maska Pilaten

Dobrý den,
veškeré objednávky odesíláme ihned. Pokud Vám stále zboží nedorazilo, pak je chyba na straně přepravce a za to se moc omlouváme :(

Marija Ticháčková

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli lze poslat na dobírku?

Slevomat.cz

Dobrý den, nabídky ze Slevomatu je potřeba zaplatit online kartou, převodem nebo hotově na pobočce Moneta. Na dobírku to bohužel nejde. Hezký den, Tereza.

Michaela Rejdova

Dobrý den, zbozi mi stale neprislo. Zaplaceno bylo uz min. tyden!!!

Maska Pilaten

Dobrý den,

veškeré objednávky odesíláme ihned. Pokud Vám stále zboží nedorazilo, pak je chyba na straně přepravce a za to se moc omlouváme :(

Adriana

Dobrý den, je maska vhodná pro teenagera s akné ?

Maska Pilaten

Dobrý den,

v tomto případě je 100% vhodná :-)

Vanda Petrovičová

Dobrý den, je možné aplikovat masku na exematickou pleť?

Maska Pilaten

Dobrý den,

v tomto případě by jsme masku nedoporučovali.

Hezký den

Lenka

Dobrý den, bylo by možné osobní vyzvednutí?

Maska Pilaten

Dobrý den,
moc nás to mrzí, ale v současné chvíli nejsme schopni zprostředkovat osobní odběr.

Hezký den
maskapilaten.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru