Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Vstupenka na muzikál Antoinetta – královna Francie v Třinci

4,0 / 5 TRISIA, a.s. Třinec  (mapa) 40 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Dagmar Vykouřilová

Dobrý den z Ostravy! Máme zájem koupit si přes Slevomat dva vouchery na muzikál Antoinetta. Vybrala jsem sektor A nebo E, po slevě za 499Kč za každý lístek. Chci se zeptat,protože přijedeme až na představení,jestli bude zajištěno,že si opravdu budeme moci vybrat konkrétní místa v těchto sektorech, při výměně voucherů za lístky. Jde mi o to, aby ty sektory už nebyly úplně obsazené jinými diváky. Děkuji za odpověď a budeme se moc těšit na toto veledílo! Dagmar Vykouřilová, Ostrava

TRISIA, a.s.

Dobrý den paní Vykouřilová,

děkujeme za Váš zájem o muzikál Antoinetta.
Místa pro Vás určitě budou k dispozici i přímo před začátkem. Můžete si je ale také s předstihem vybrat a zarezervovat telefonicky nebo emailem na naší pokladně – 558 387 112 / predprodej@trisia.cz / 9–17 hodin. Kolegyně pokladní budu informovat.

Přeji příjemný den,
Petr Bielesz

Miluše Blahutová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat pokud mám sezení v B,C,D. Kde budu sedět?

TRISIA, a.s.

Dobrý den paní Blahutová,

sektory B, C a D jsou na tribunách haly přímo naproti pódia. Plánek haly s přibližným rozložením naleznete zde: https://www.ticketportal.cz/performance.aspx?idp=1460110

Pódium je označeno jako „Stage“ a Vaše místa jsou přímo naproti, konkrétní sedadla si vyberete při uplatnění voucheru.

Přeji hezký den, Bielesz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru