Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Klidný pobyt u CHKO Chřiby: polopenze, péče o zvířata a Kroměříž na dosah

4,4 / 5 Dvůr Honětice Střední Morava (mapa) 24 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana

Dobrý den, máte k dispozici nějaké fotky dětského koutku, dětského hřiště? Ani na www.dvurhonetice.cz nemohu žádné najít…Přijde mi veliká škoda, že tyto fotky a také fotky přírodního koupaliště nejsou k nahlédnutí v této nabídce. Rodiny s dětmi si vybírají hlavně podle zázemí pro děti…Děkuji.

Dvůr Honětice

Dobrý den, venkovní hřiště, pískoviště, venkovní prostory jsou dostupné jak počasí dovolí, obecně od května. Uvnitř nějaký koutek nemáme, je zde na půjčení spousta hraček, her, knih atd…

Tom Martin

Dobrý den,
jaké je k vám nejlepší spojení z Prahy (bez auta)?
DĚKUJI.

Slevomat.cz

Dobrý den, Tome,
otevřel jsem IDOS a snažil se najít nejlepší spoj, avšak záleží na tom, zda-li by jste chtěl jet ve všední den, či o víkendu. Každopádně našel jsem spoj: Praha – Kroměříž – Honětice, tedy s jedním přestupem. Avšak variant a způsobů je více, tento konkrétní je autobusem a trvá okolo 5 hodin. Dále je možné zvolit dopravu vlakem z Prahy do Brna a dále autobusem. Věřím, že Vám má odpověď pomohla a s přáním hezkého zbytku dne, Tomáš.

Kristýna Formanová

mně tedy odpovězeno nebylo!!!!!!!!!!! ani e-mailem…

Dvůr Honětice

Ubytování se psem je možné, je to uvedeno v textové části nabídky.

Děkuji
za Dvůr Honětice
Igor Pokorný

Jan Hasek

na co se tu vlastne kdo pta ,,,neni cas odpovidat a to mluvi samo o sobe

Dvůr Honětice

Všem bylo odpovězeno individuálně, mailem, ne přes veřejnou diskusi.

Kristýna Formanová

Dobry den,
Je moznost ubytovani se psem??jedna se o labradora
Dekuji
S pozdravem

Jana Prečová

Dobrý den, ráda bych se zeptala na přistýlku pro 11letou dceru.Jedná se o postel nebo rozkládací lůžko?
DĚKUJI, JANA PREČOVÁ.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru