Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Krásné umělé vánoční stromky v několika velikostech a barvách

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Luboš Schubert

Dobrý den,obdržený vánoční stromek se šiškami můžu čechrat jak chci,ale obrázku odpovídat nebude.Věřím tomu,že po načechrání bude vypadat jako Vámi prodávaná obyč.jedle,ale stromek se šiškami má naprosto jinak střižené jehličí na větvích a proto jsem si ho také z toho důvodu zakoupil.Nakupuji u Vás oblečení a tam je naprostá spokojenost,ale s tímto produktem spokojen nejsem.To jsem si mohl koupit tu 180cm jedličku a vyšlo by to nastejno,akorát,že by mě to stálo méně peněz.Hezký den

Svět trampolín

Prosím kontaktujte nás na info@aga24.cz ohledně reklamace.
Pěkný den

Luboš Schubert

Dobrý den,realita od vyobrazené jedle se šiškami se naprosto diametrálně liší.To nikdo nekontroloval skutečnou podobu zmíněného stromku?Pracho­byčejné polské koště s pár šiškami.A já s tím budu mít akorát starost navíc.Pošta a ještě poštovné.V tomto případě mě to nepřipadá fér,protože vyobrazení stromku je fakt naprosto jiné.Schubert

Svět trampolín

Dobrý den, fotky vánočních stromečků jsou opravdu reálné. Každý vánoční stromeček po vytažení z krabice potřebuje přípravu před zdobením. To znamená rozvětvit a načechrat každou větev tak aby vypadal stejně jak na našich webových stránkách.
Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru