Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

2–3 dny v kouzelných Beskydech s plnou penzí a mořem wellness procedur

4,6 / 5 Hotel Odra Beskydy (mapa) 554 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Simona Petričová

Dobry den.Prosim, jaký je cenový doplatek, když bych chtěla pobyt o vikendu. Dekuji za odpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, Simono, ohledně individuální poptávky kontaktujte přímo hotel na e-mailu rezervace@hotel-odra.cz nebo na tel. 558 682 287 (113) nebo 602 788 371. Pěkný den, Tibor

Jarmilagrundzova@centrum.cz

Dobry den prosim jaka je teplota virivky a bazenu dekuji jarmila

Hotel Odra

Dobrý den teplota bazénu je 33°, vířivka 36°.
Hezký den Ledvoňová Jana

Michaela Kejikova

Dobry den byl by mozny termin na 16–18 dubna? Dekuji

Hotel Odra

Krásné čtvrteční ráno,informace ohledně volných termínů Vám zodpoví hotelová recepce na tel.čísle
558 682287.
S pozdravem
Sedmík M.

Michaela Kejíková

dobrý den, Váš hotel pro pobyt vypadá kouzelně.Mohu se zeptat jestli by nebyla možná polopenze?dekuji

Hotel Odra

Dobrý den, bohužel pobyt je zaplacený s plnou penzí , ale za oběd je možné využít balíček.
hezký den
Ledvoňová Jana, recepce

S.Bajgarová

Dobrý den, je ve Vašem hotelu možnost bezbariérového přístupu? Resp. přístup s malým počtem schodů? Chtěla bych koupit voucher na 3 dny mamince. Jaká by byla cena pro 1 osobu + pejska? Děkuji, S.Bajgarová.

Hotel Odra

Krásné pondělní poledne,bohužel ubytování nabízíme v I. a II.patře v jednotlivých budovách bez výtahu.
v přízemí se nachází hotelový bazén,rehabilitační služby,restau­race,Denní bar a Noční bar.
cena za pejska je 150,–/noc a u Vás dle nabídky na slevovém portále.

S pozdravem

Alzběta

Dobrý den, je možno využit vaše služky na nějaký víkendový pobyt? s privátní virpul.

Ladislav

obdrželi jsem od dětí voucher na 3 dny a 2 noci, zatím bez termínu pobytu platnost do 30.6.2018, jelikož náš zdravotní stav /důchodci/ již neumožnuje využít předplacené procedůry, takže jsme se s manželkou dohodli že by jsme požádali o storno uvedeného poukazu jedna dcera je na mateřské a druhá navštěvuje vysokou školu v Praze takže nemáme nikoho kdo by tento rekreační poukaz použil a ještě je dostatek času tento včas zrušit -prosím o radu jak toto realizovat-děkuji Láda

Hotel Odra

Krásné úterní ráno,zatím jsem se s tím nesetkal.Pokud ještě u nás nemáte vybrán termín,kontaktujte prosím
přímo Slevomat,kde Vám poukaz zakoupili a zkuste se pozeptat jak to řešit.

S úctou

Jana Š

Dobrý den, při pobytu na dvě noci jsou procedury až od druhého dne pobytu nebo jsou některé i v den nástupu? Děkuji

Hotel Odra

Rehanilitační procedúry si můžete při plánování domluvit na hot.recepci na tel.čísle 558 682287,kde se Vám
přepojí rehabilitační sestru,která se s Vámi na plánování procedúr domluví,včetně jednotlivých časů.

S úctou
Sedmík M.

Petra Vltavska

Dobrý den, je možnost ubytovat se psem? Děkuji

Hotel Odra

Ano je to možné,poplatek činní 150,–/noc.
S úctou

Sedmík M.

Jarmila

Dobry den stacila by nam polopenze a K tomu velnes prijeli by hom v kvetnu a Na vikend Bylo by Nas sest sla by ta polopence
???? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Jarmilo, mám pro Vás dobrou zprávu, jelikož je voucher platný až do konce června tak by jste Vámi požadovaný termín v květnu stihla (tel. na rezervaci +420 558 682 287). Pokud by vás přijelo takto velký počet, je potřeba zakoupit voucherů více, protože naše nabídka je zahrnuta pro 2 osoby. S pozdravem, David. :)

Marie Salakova

dobrý večer jak je toto ubytování daleko od vlaku?popř.jezdí taxi nebo hotel.služba?

Slevomat.cz

Dobrý večer, Marie, hotel je od vlakového nádraží (Ostravice) cca 480 m a chůzí cesta zabere cca 7 minut, ale hotel má i zajištěné parkování pro své hosty. Hezký den Janča

Iva

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, dostala jsem voucher pro 2 osoby k Vám na pobyt a všechny volné termíny v lednu, kdy ho chci uplatnit, jsou volné pokoje pouze s oddělenými postelemi. Je možnost si srazit postele?
Děkuji za odpověď

Hotel Odra

Krasne sobotni poledne, určitě není problem,pri rezervaci to nahlaste na hotelové recepci na tel.cisle
558682287.S uctou
Sedmik M.
vedouci provozu

Pavla

Dobry den, kdyz nastup je ve dve a odchod do 11, znamena to ze v cene plne penze je pouze vecere a snidane?? (Pobyt na 1 noc), dekuji za odpoved.

Hotel Odra

Dobrý den, v ceně plné penze je i oběd. V 11.00hod. kdy nám uvolníte pokoj můžete pak využít ještě bazén.
Hezký den
Ledvoňová Jana recepce

týnka

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda by bylo možné připlatit si například nějakou masáž či obklad nohou děkuji za odpověď.

Hotel Odra

Ano stačí pak v době Vašeho pobytu přímo na hotelové recepci si objednáte danou proceduru a masáž.

S úctou

Sedmík M.

Lucie Cieslarová

dobrý den, byl by volný termín 19.-21. 01.2017 popř. jiný víkend v lednu?

Hotel Odra

Krásné pondělní dopoledne,termín určitě bude volný ale kontaktujte prosím hotelovou recepci na tel.čísle
558 682287 kde si domluvíte podrobnosti Vašeho pobytu.

S úctou

Sedmík M.
vedoucí provozu

Elena Hromasová

Hezké ráno. Prosím zvažuji zakoupit poukaz, ale nikde jsem nenašla ( nebo přehlédla ) čas nástupu a odjezdu… předem děkuji. Elena

Slevomat.cz

Dobrý den, Eleno, na tento Wellness pobyt v Beskydech se musíte dopravit sama a voucher je možné uplatnit v období do 30. 6. 2018 po předchozí rezervaci :-) hezký den

Hotel Odra

Dobrý den,
Nástup je od 14 hod a odjezd do 11 hod .

Petra Kačmaříková

Dobrý den, máte prosím ještě jeden volný pokoj v termínu 27.-29.12? Děkuji

Hotel Odra

Dobrý den, máme bohužel v termínu plnou kapacitu ubytování.
Hezký den
Ledvoňová Jana recepce

Jiřina

Dobrý den,je možno vyměnit 90 minut v sauně za jinou proceduru?

Hotel Odra

Dobrý den,
procedury bohužel neměníme.
Hezký den
Ledvoňová Jana recepce

Undraa Erdenebayar

Dobrý den prosím vás máte volny termín od 27–30.12 děkuji s pozdravem Erdenebayar

Iveta

Dobrý den,prosím vás chtěla jsem se zeptat je-li možné si prodloužit termín splatnosti u vouchru? Děkuji

Hotel Odra

Krásný páteční podvečer,ohledně prodloužení platnosti voucheru kontaktujte prosím
hotelovou recepci na tel.číslo 558 682287.
S úctou

Sedmík M.
vedoucí provozu

Nikola Botošová

Dobrý den,

prosím o storno objednávky. Koupila jsem si úplně to samé znovu, ale s uplatněnými kredity. Už jsem na to přišla, omlouvám se, neuměla jsem uplatnit kredity.

Děkuji za pochopení. Botošová

Slevomat.cz

Dobrý den, objednávku jsme vám stornovali, nyní je už vše v pořádku. Užijte si pobyt :)

Simona

Poukaz 2,3 dny je jen na jednu noc?Nelze na dvě noci?děkuji

Hotel Odra

Poukaz na tři dny je na dvě noci
S úctou

Sedmík M.

Jiřina

Dobrý den jde poukaz uplatnit i o víkendu, měsíci květnu?děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiřino, voucher nelze uplatnit o víkendu. Lze ale využít ve všední dny i v průběhu měsíce května :-) hezký den

Toráčová Alena

Dobrý den , lze u Vás zaplatit pobyt formou uniseky ?? Děkuji Toráčová

Hotel Odra

Dobrý den paní Toráčová,
ano u nás lze platit pobyt poukázkami.
Hezký den
Ledvoňová Jana recepce Hotel Odra

Lenka Bačová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat vouch.platí jen přes týden mohli bychom ho uplatnit i o víkendu za poplatek máme 3 ks

Hotel Odra

Dobrý den, informace ohledně voucheru, Vám rádi sdělíme na hotelové recepci na tel. čísle 558 682 287.
Hezký den
Ledvoňová Jana recepce hotel Odra

Simona Petříková

Dobrý den, máte volný termín 3.1.-5.1. pro dva , děkuji Petříková

Hotel Odra

Krásné čtvrteční ráno,
prosím ohledně volného termínu si zavolejte na hot.recepci na tel.číslo 558 682287.

S úctou

Sedmík M.

Anna Sychrova

hezky večer, je volny termin 17.11 na 1 noc ?

Hotel Odra

Dobrý den, bohužel v daném termínu máme plnou kapacitu ubytování.
Hezký den
Ledvoňová Jana
recepce Hotel Odra

Andrea Elsnerova

Dobry den chtela bych se zeptat jestli by byl volny termin od 28.12 do 32.12 nebo do 1.1 dve osoby s polopenzi nebo plnou penzi dekuji Elsnerova

Hotel Odra

Dobrý den , informace ohledně volného termínu, Vám rádi poskytneme na hotelové recepci na tel. čísle 558 682 287.
Hezký den
Ledvoňová Jana recepce

Aneta Koppová

Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat jestli máte volno od 16.11.2017 do 18.11.2017?? Děkuji za odpověď Aneta Koppová

Hotel Odra

Krásný čtvrteční večer,
informace Vám podá hotelová recepce na tel.čísle 558 682287.

S úctou

Sedmík M.

Nikol Slavikova

Dobry den, chtela bych koupit pobym roducum k Vanocum, ale v terminu 13,14,15 brezen je to mozne?
A darkove poukazy jsou tez k dispozici?
Dekuji Nikol Slavikova

Slevomat.cz

Dobrý den, Nikolo, určitě je to možné, jen je nutné provést v hotelu rezervaci na dané datum. Voucher proměníte v dárkový poukaz jednoduše. Vytvořili jsme pro vás přes 40 dárkových vzhledů. Stačí si vybrat, vytisknout a je to! Navíc všechny se dají doplnit vlastním věnováním či fotkou a to vše v pohodlí domova nebo můžete využít služby doručení dárkového balení až k Vám domů za příplatek 49 Kč. Hezký den, Simča

Hotel Odra

Krásné čtvrteční ráno,ano je to možné.
Pokud to budete kupovat přes Slevomat,tak napiště tam do poznámky o vystavení poukazu jako dárek.
Po zaplacení Vám přijde dárkový poukza s číslem a pak stačí zavolat na hot.recepci na tel.číslo 558 682287 a
nahlásit pak daný termín.
S úctou
Sedmík M.

Michaela Borošová

Dobrý den,chtela bych se zeptat,zda je v blízkosti hotelu vlaková zastávka. Dekuji,Borošová

Hotel Odra

Krásné úterní ráno,
autobusová a vlaková zastávka je od hotelu cca 500 metrů,
200 metrů po rovině a 300 metrů do kopce.
Pokud budeme vědět Váš příjezd je možné k vlakovému nádraží přistavit auto a
odvést Vás k nám na hotel.

S úctou

Sedmík M.
vedoucí provozu

Ivana Amlerová

Dobrý den,
měla bych zájem dát váš relaxačni pobyt jako dárek k výročí svatby rodičům.
Zajímalo by mě jestli děláte i dárkové vouchry,nebo si jej musime udělat samy.
Dále jsem se chtěla zeptat když budou mit napřiklad ten kradši pobyt(2 dny/1noc) a nastoupi v neděli, jestli se dny pobytu počitaji od neděle a nebo až od dalšiho dne kdy se čerpají procedury.
Předem děkuji
S pozdravem
Amlerová.

Hotel Odra

Dobrý den,
Ano je to možné ,ale prosím zavolejte na recepci a domluvte se na konkrétním.
Děkuji
Vladimír Janečka

Ignác Šarlák

Dobrý den, je možné se ubytovat v termínu 17. – 19. 11. 2017 dvojlůžkový pokoj pro dvě osoby?

Hotel Odra

Dobrý den,
V tomto termínu je hotel obsazen, zavolejte na recepci a domluvte se na jiném možném termínu 602788371.
Děkuji
Vladimír Janečka

manželé Kadlecovi

Dobrý den, měli bychom zájem o pobyt v době vánoc a sice od 23.12. do 27.12.2017. Máte ještě volno? S pozdravem manželé Kadlecovi

Hotel Odra

Krásné sobotní odpoledne,bohužel v dově vánočních svátků od 21.12.-26.12.2017 je náš hotel z důvodů rekonstrukcí přes
vánoční svátky zcela zaplněn.Otevíráme až 27.12.2017 a ještě volné pokoje do 29.12.2017 jsou volné.Od 29.12.2017 jsou již
silvestrovské pobyty zcela obsazeno.

S úctou

Sedmík M.
vedoucí provozu

Maria Jánová

Dobrý den, chtěla bych se informovat, zda máte volný termín 1 – 3.12.2017 ( 2 osoby). Děkuji. Hezký den. S pozdravem, Jánová

Hotel Odra

Bohužel tento víkendový termín je již obsazen.Náhradní termín Vám zodpoví hotelová recepce na tel.čísle 558 682287.

S úctou
Sedmík M.

Erika Kolínková

Dobrý večer,chtěla bych se zeptat zda máte volný termín 24.-25.11.2017.Děkuji za odpoved Kolínková

Hotel Odra

Krásné sobotní ráno,ano jeden volný pokoj ještě je,doporučuji co nejrychleji zavolat na hot.recepci na tel.čísle
558 682287 a udělat si předběžnou rezervaci.

S úctou

Sedmík M.
vedoucí provozu

milena reichlova

dobry vecer.mam zajem o pobyt ve dnech 13 14 a15 listopadu pro dve osoby a dve noci.chci se zeptat jestli je to volne.dnes mi mela pani posilat emailem odpoved a instrukce k pobytu ale do ted mi nic neprislo.dekuji .

Hotel Odra

Krásné středeční ráno,
na základě Vašeho mi dovolte Vám odpověď.Volný termín je pouze na jednu noc 14.11.-15.11.2017.
Pokud budete mít zájem o tento termín nám zavolejte na tel.číslo 558 682287.
S úctou

Sedmík M.
vedoucí provozu

Sylva

Dobrý den, máte volno od 30.12.2017 do 1.1.2018 pro dvě osoby?

Hotel Odra

Dobrý den, Silvestrovské pobyty už nemáme volné. V případě zájmu o jiný termín, nás prosím kontaktujte na tel. 558 682 287 – recepce. Voucher však jde uplatnit pouze přes týden Ne-Pá, ne o víkendu. Hezký den. Večeřová Lenka – recepce

Aneta Koppová

Dobré odpoledne,
chtěla bych se zeptat, jestli je na výběr i jídel v plné penzi i ro lidi, který trpí celiakii tzn. drží bezlepkovou dietu??? A jestli ne tak jestli je možné upravit jídlo tak abych ho mohla i já, nerada bych zakoupila pobyt a přitom si nemohla vychutnat jídlo, které je v pobytu zahrnuto..

Mockrát děkuji za brzkou odpověď

s pozdravem a přáním hezkého večera
Aneta Koppová

Hotel Odra

Dobrý den paní Koppová,
hosté, kteří mají různé diety si mohou stravu dohodnout při příjezdu na místě. Jen při objednání pobytu prosíme nahlásit o jakou dietní stravu se bude jednat.
Hezký večer Ledvoňová Jana recepce

Michaela

Dobrý den,
mohla by se procedur (u kterých je to možné) účastnit i 2,5 letá dcera?

Hotel Odra

Dobrý den,
rehabilitační procedury jsou pro dospělé osoby .
Další dotazy Vám poskytneme na hotelové recepci na tel. čísle 558 682 287. Hezký den Ledvoňová Jana recepce

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru