Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nová dimenze kreativity: 3D pera s displejem i bez a barevné tiskové struny

4,5 / 5 Tutty 202 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Dája Lukešová

Dobrý den, bohužel nevím, o jakém videu píšete, když mě se tam stále ukazuje jen VIDEO TESTUJEME a video nikde.

Tutty

Dobrý den Dájo, musíte na to video (kde je napsáno „Marek testuje“) kliknout, aby se spustilo :-) pokud to nefunguje, tak zde máte odkaz na youtube, kde je to stejné video, které je prezentované přímo v akci: https://www.youtube.com/watch?v=p2GCM5-IJcI S pozdravem Jakub Kocian

Dája Lukešová

Dobrý den, u nabídky píšete, že video testujete. Tak z něho se toho právě moc nedovíme a ani nemám představu, jak s tím pracovat. Takže zatím asi s nákupem radši počkám :-)

Tutty

Dobrý den Dájo, pokud video bylo málo vypovídající o 3D peru, práci s ním a vysvětlení funkcí a tlačítek, řekněte nám prosím, co na videu nebylo a bylo by třeba Vám zodpovědět. Rádi Vám pomůžeme. S pozdravem Jakub Kocian

Jan Kroj

Dobrý den,
v objednávce se mi místo objednané modré fluorescentní struny objevila struna obyčejná, deklarovaná přitom jako vyprodaná, stejně tak místo objednané černé struny je ve výsledné objednávce struna stříbrná… :-(

Tutty

Dobrý den pane Kroji,
to je divné, protože Vaši objednávku v systému vidím v pořádku bez stříbrné i s fluo modrou strunou. Napíši Vám na Váš uvedený mail a domluvíme se. S pozdravem Jakub Kocian

Jaroslava

Obsahuje toto pero také USB a ostatní zařízení pro provoz pera

Tutty

Dobrý den, USB toto pero neobsahuje. Není zde potřeba. Součástí balení 3D pera je samotné pero, síťový adaptér, který je nutný pro provoz pera a reklamní balení strun ve 3 barvách. S pozdravem Jakub Kocian

Janča

Dobrý den, jak velká je výhoda v displeji na peru? Lze bez větších problémů pracovat i s perem bez něho nebo se například musí hlídat teplota jinak? Díky

Tutty

Dobrý den přeji, můj subjektivní pohled na věc – měl jsem možnost si pohrát s perem, které mělo displej a přišlo mi to jednodušší v tom, že regulace rychlosti byla více pod kontrolou a když jsem vždy začínal, věděl jsem, kterou rychlostí mi to jde a která je již moc rychlá. Bude asi jen o šikovnosti a zvyku. U obou variant jde rychlost regulovat, takže spíše jde komfort. Co se týče teploty, tak do té jsem vůbec nezasahoval. Je to asi otázka cviku, jak si kdo zvykne. S pozdravem Jakub Kocian

Pavlína Hönigová

Dobrý den, jaká je záruka?

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Hönigová,

záruka je standardně ze zákona 24 měsíců :)

Přeji hezký den, Monika, Slevomat.cz

Barbora Mášová

Nějak jsem nenašla, kolik m je na te struně? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, na stránkách obchodníka je uvedena délka cca. 330 m :-) Krásný den

Dana

Je u pera i tisková náplň, nebo se musí koupit zvlášť?

Tutty

Dobrý den, v balení pera jsou základní 3 barvy a cca 0,5m od každé na vyzkoušení jako vzorek. Na videu, které je u akce, tak je to pěkně popsané a ukázané. S pozdravem Jakub Kocian

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru