Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Krásné obočí díky metodě 3D vláskování

4,2 / 5 Glamour Cosmetics Praha - Vysočany  (mapa) 93 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Janina

Dobrý den, na fotkách jsou vytetovány jednotlivé chloupky (což bych od vláskování 3D očekávala), ale jak tady čtu dotazy a hodnocení, tak jsem zmatená, jelikož se zde píše, že to není metoda jednotlivých chloupků. Chtěla bych voucher darovat, ale klasické tetování bych nerada. Děkuji

Glamour Cosmetics

Dobrý den metoda 3D je stínování obočí. není to klasicke tetovani ani jednotlivé chloupky

Lenka Piťhová

Dobrý den,
vybrala jsem si Váš salon a chtěla bych mamince k Vánocům zakoupit Vaše vouchery na portále Slevomat.cz. Chtěla bych zakoupit: https://www.slevomat.cz/akce/1211598-omlazeni-pokozky-injekcni-mezoterapii + https://www.slevomat.cz/akce/1209024-krasne-oboci-diky-metode-3d-vláskování.
¨
Můj dotaz zní, zda je možné absolvovat obě procedury v jedno datum, či je nutné každou proceduru absolvovat zvlášť v různá data.

Dále bych ráda zeptala na něco ohledně procedury obočí. Maminka má již touto metodou dělané obočí zhruba půl roku. Nicméně nešla na doplnění (ačkoli jsme jí to několikrát opakovala :-) ). Tak by mne zajímalo, zda je možné v této ceně obočí pouze doplnit, nebo případně udělat tedy úplně nové. V popisu jsem totiž četla, že metodu nelze aplikovat na již dělané obočí, ale jen doplnění. Pokud by tedy bylo třeba jen obočí doplnit, je možné domluvit se na ceně jen za doplnění? Nebo mám zakoupit voucher a vy jí to jen doplníte, nebo budete dělat nové? :-)

Děkuji moc za odpověď.

s přáním hezkého dne,

Piťhová Lenka.

Glamour Cosmetics

Zakoupit vouchery oba a po tel.jsi domluvit jde obě procedury najednou.

Miloslava Siladjiová

Zakoupila jsem si u vás voucher na 3D vláskování, 7.12. jsem byla objednána, během 15 minut jsem byla hotová,vtetován jen obrys obočí po vláskování ani vidu, jenom čára.Proto se chci zeptat jestli při korektuře bude vláskování obočí. Všude se píše, že vláskování obočí trvá kolem jedné hodinyaž jeden a půl. Byla bych ráda kdyby jste mi odpověděly na můj dotaz,děkuji Míla

Glamour Cosmetics

Dobrý den,pokud jste absolvovala aplikaci 7.12.nemůžete vidět efekt již po třech dnech když nejste ani vyloupaná…vlas­kovaní nejsou jednotlivé chlupy ale stínování, což uvidíte až po vyloupaní. My neuvádíme dobu hodinu nebo hodinu a půl…a doba na vocheru je uvedena max.40min

Zuzana

a jaký je rozdíl tato nabídka za 799Kč a Vámi nabízená úprava za 1349Kč ?
Děkuji!

Glamour Cosmetics

Ve metody za 1349 a pouze vláskovaní za 799

Zuzana

799Kč je za obě obočí ?

  • pak za měsíc 500Kč zase za obě obočí ?

Tedy jeden voucher na obě obočí, ano ?

Děkuj!
Glamour Cosmetics

Přesně tak😊

helena

Muzu se u vas,tel obednat a zaplatit to na miste nebo si musim vocher obednat a pak se obednat s pzdravem Helena

Slevomat.cz

Dobrý den, Heleno, abyste měla tuto cenu, musíte si zde voucher zakoupit a posléze udělat rezervaci v salónu a nahlásit kód voucheru. Hezký dne Jana

Bednarska Žaneta

Dobrý den chci se zeptat zda máte někde foto vaši práce. Chtěla bych vidět jak to bude asi vypadat. Bydlím v Kladně tak ať nemusím pro konzultaci chodit daleko. Chci už rovnou přijít na úpravu obočí. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Žaneto, foto práce naleznete hned u nabídky. Když kliknete na hlavní fotografii nabídky, naskočí Vám další fotky před a po aplikaci. Hezký den Janča ;)

Milena Čechová

Dobry den chci se zeptat . Asi před rokem jsem si nechala delat oboci bez korekce a potrebovala bych opravu . Otazka " bude stacit jen korekce ???
Dekuji za brzkou odpověď , chtěla bych se objednat u vas na oboci co nejdříve a nevim co objednat ??? Milena Cechova

Glamour Cosmetics

Dobry den nejsem schopna Vam odpovědět bez toho abych obočí viděla .zakupte si kupon 3D vláskovaní a zbytek domluvíme na místě.

Iveta Felgner

Dobrý den zakoupila a uhradila jsem voucher dne 24.11.na vlaskovani obočí. … nepřišel mi e-mail a voucher… poprosim o odeslání na můj e-mail felgner.i@seznam.cz

Glamour Cosmetics

Dobrý den kontaktujte prosím zákaznickou linku slevomatu

Soňa

Super,dekuji a jeste se zeptam,nevadi kdyz budu mit prodlouzene rasy? Nekde jsem cetla, ze by meli byt az pak.

Glamour Cosmetics

Dobrý den tetovat oční linky jde i přes řasy ale není to příjemné pro Vás

Soňa

Dobry den, byl by problem voucher po zakoupeni uplatit i v unoru nebo jen jak je uvedeno do konce ledna? Dekuji za odpoved.

Glamour Cosmetics

Není problem ani po splatnosti,ale musite mi nahlásit kod voucheru před skončením splatnosti,aby mohl byt uplatnen u portalu a nepropadl.

Veronika Budilová

Dobry den, nejak jsem nepochopila, kdy je tedy nutne jit na korekci, ci chodit?
Dekuji,
Veronika Budilová

Glamour Cosmetics

Na korekci se chodí od první aplikace po měsíci. Pak barva vydrží až 1rok

Karbusická

Velice se omlouvám za zmatky. Vocher přišel, jen jsem ho přehlédla. Vše je v pořádku.
S uctivým pozdravem Markéta Karbusická

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Karbusická, to jsme rádi, že je vše v pořádku. Krásný den :-)

Petra

Dobrý den, kolik prosim stojí korekce po první aplikaci? Děkuji, Petra

Glamour Cosmetics

500,–kč

lenka

Dory den mam pres rok permanentni makep oociale klasika ne vlaseckove. 1ooci mam svetlesi slo y to predelat toto metodo

Glamour Cosmetics

Dobry den.Konzultaci mate zdarma tak se radši zastavte,nejsem schopna to posoudit.Moc děkuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru