Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dobijte síly mořskou, čokoládovou či královskou péči v Rožnovských lázních

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Rožnovské pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm  (mapa) 302 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Chalupníková Petra

Dobrý den,měla bych zájem o procedury v pivních lázních a pobyt na 2 noci pro dva. Vždy je doporučováno uplatnit voucher od neděle do pátku, ale já bych potřebovala pátek až neděle. Bylo by to možné ?

Veronika Ingrova

Dobrý den chtěla bych se zeptat na ubytování 1 100 Kč: 3* hotely Ranč Bučiska či Forman v rámci resortu hotelu Energetic je za 1 osobu nebo za 1 pokoj. A uvedená cena je včetně snídaně? Děkuji za odpověď. Ingrova

Andrea Spáčilová

Dobrý den také nerozumím co je v ceně?Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, záleží na zvolené variantě. Informace o obsahu voucheru najdete v pravém sloupci pod zvolenou variantou. Například mořská wellness péče obsahuje:


Balíček lázeňských procedur pro 2 osoby

Terapie mořským vzduchem s peelingem mořskou solí a výukou dýchání

Sluneční terapie na pláži a olejování těla

Terapie mořskou vodou s bahenním zábalem na obličej

Delfíní světelná relaxační terapie

Akupresurní masáž nohou japonskými masážními stroji

Ručníkový servis

A navíc pro oba:

Terapie chuťových smyslů – zahrnuje fresh džus, 1× 0,5 l rožnovského kvasnicového piva Radhošť, neomezené pití antioxidantů a ochutnávku středomořské stravy

Čerstvá káva z nabídky v kavárně

Grilované koleno v Pivovarské hospodě
nebo voucher v hodnotě 200 Kč do restaurantu Albert Málek****

10% sleva na ostatní služby lázní

25% sleva na vstup do Valašského muzea v přírodě (v sezoně)

Ochutnávka luxusních ručně vyráběných čokolád a pralinek + dáreček

Hezký den Jana

Antonin Kojda

Dobry den , kolik trvaji procedury časově celkem …máte volno 29.3. děkuji za info …

Stanislav Popelář

Dobrý den, chápu dobře, mořské welnes je cena pro dvě osoby? Jaká strva je prosím v balíčku? A ještě jestli stihneme poukaz vyřídit do pátku? Děkuji, Stanislav Poelář

Slevomat.cz

Dobrý den, Stanislave, ano, voucher je pro 2. V ceně máte: Grilované koleno v Pivovarské hospodě nebo Voucher v hodnotě 200 Kč do restaurantu Albert Málek****. Voucher budete mít na emailu ihned po přijetí platby, tzn. hned pokud budete voucher kupovat platební kartou online. Krásné Vánoce :-)

Eva Kolajová

Dobrý den,prosím Vás jaká by byla cena,kdybychom si objednali i stravu? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, v ceně voucheru máte zahrnuté i nějaké to papání. Například u varianty ,,Královská wellness péče" máte k papání předkrm na přivítanou, grilované koleno s pečivem nebo halušky v Pivovarské hospodě nebo Voucher v hodnotě 200 Kč do restaurantu Albert Málek****. Hezký den Janča

Jakub Štulíř

Dobrý den,
asi jsem zakoupil špatný voucher. Chtěl jsem ,,Královská wellness péče,, a koupil jsem ,,Mořská wellness péče,, bylo by možné voucher vyměnit a doplatek zaslat na účet?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jakube, do 14 dnů od zakoupení voucheru jej lze stornovat bez udání důvodu. Peníze Vám budou vráceny na účet a můžete si zakoupit Vámi vybraný správný voucher. Vrácení peněz může trvat až 10 pracovních dní. Pokud máte zájem o storno voucheru tak nám prosím napište e-mail na podpora@slevomat.cz. Hezký den :)

Denisa Šenkýřová

Dobrý den.. jaká by byla cena na víkend pro dvě osoby i s ubytováním? dě­kuji

Markéta Cojocaru Krajčírová

Jak objednám i ubytování? Chci aby bylo součástí voucheru. Mam to jako dárek. Děkuji

Slevomat.cz

Krásný den, Markéto. Částku za ubytování je potřeba uhradit zvlášť po domluvě rezervace prováděné pouze na tel. 774 430 000. Za­placené ubytování tak, aby bylo vepsané přímo ve voucheru tedy možné není. :) Janča

Tomáš

Mám dotaz ohledně balíčku procedur. To je seznam, který si musí pár rozdělit, nebo je to vše 2×?

Libor Ludvík

Dobrý den, rozumím tomu dobře, že celý relax je během 1 dne – bez noclehu v lázních ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Libore, přesně tak, rozumíte tomu správně. Krásný den a užijte si relax. :-)

vaclav

Z voucheru mně není jasné, co je vlastně v ceně

  • ubytování (kolik nocí, jaký pokoj)
  • strava (..polopenze, …, all incluzive …)
  • procedury
  • další (půjčovna, sauna, …)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru