Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Luxusní penzion, vynikající polopenze a Babiččino údolí na dosah ruky

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Penzion Deluxe Adršpach (mapa) 193 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Josef Nims

Dobrý den, je možné platit Flexipasy Sodexho?

Penzion Deluxe

Dobrý den,s tímto dotazem se musíte obrátit na Slevomat, zkuste tam spíš zavolat,přes tento systém jdou dotazy přímo ubytovateli,ale platby jsou přes Slevomat,takže netuším…děkuji,s poz­dravem Matoušová.

Sabina Losová

Jo, to máte pravdu, ja zítra brknu 😊

Penzion Deluxe

Ok,budu se těšit,přeji hezký večer Matoušová.

Sabina Losová

Pokud jsou volné, ihned je beru, moc děkuji.

Penzion Deluxe

Dobrý večer,to se tedy honíme přes maily :-) teď jsou aktuálně vyprodané,ono se tam třeba něco vrátí,ale já sama nevím kdy,podle toho, jak vyprší lidem rezervace…takže bude nejlepší mi zavolat a domluvíme se :-) moc děkuji Matoušová 734 822 633.Dě­kuji..

Sabina Losová

Moc děkuji za odpověď, žádný woucher tam teď nevidim, potřebovala bych dva do Vánoc. Můžu se tedy v pondělí ozvat? Děkuji Losová

Penzion Deluxe

Dobrý den,právě se vrátily dva do prodeje… :-)

Sabina Losová

Ukazuje mi to tam rezervovano 😡😡

Sabina Losová

Dobrý den, budete ještě tento pobyt nabízet do Vanoc? Ja nez jsem se dostala ke koupi voucheru, tak uz jsou vyprodané, jsem z toho úplně špatná, chtěla jsem to jako dárek pro rodice a me s přítelem. Děkuji moc za odpověď. Losová

Penzion Deluxe

Dobrý den,právě tam je ještě jeden woucher,stačí to pohlídat,ještě není zaplacených cca 30ks a některé se určitě vrátí zpět do prodeje…kdyby ne tak mi zavolejte a domluvíme se 734 822 633 M­atoušová.

Jakub

Dobrý večer,jaká je kapacita Vašeho penzionu? Počet pokojů/osob. Děkuji.

Penzion Deluxe

Dobrý den, max. kapacita je 12 osob.Pro další informace můžete volat 734 822 633.Dě­kuji,Matoušová.

Králová

Dobrý den, chtěla bych k vám jet s mamkou, aby měla relax.
Je tedy možné mít pokoj s 2ma jednolůžky?
 Děkuji

Penzion Deluxe

Dobrý den,ano je to možné…děkuji Matoušová.

Barbora

Dobrý den,
ráda bych tento voucher koupila mámě a její sestře k Vánocům. Ani jedna ale neřídí a tak budou na pobytu bez auta. Jaké jsou možnosti víkendové dopravy např. do Babiččina údolí nebo Adršpachu?
Díky za odpověď a hezký den. B. :)

Penzion Deluxe

Dobrý den,často k nám jezdí lidé bez auta a vždy to bylo v pohodě :-) aut.zastávka je přímo před penzionem cca 50m, vlak. nádraží cca 2–3km, nebo pak autobusem do Náchoda , kde je vlak.nádraří a to jezdí každou chvilku.Kdyžtak se na ty spoje mrkněte na Idosu, je to Vysokov hostinec- to jsme my, pak směr Náchod…prozatím děkuji,Matoušová.

Eva

Dobrý den, rádi bychom přijeli 4 – 2 dospělí, 2 děti (6 let a dítě do 1 roku). Jaké budou poplatky za děti a jak lze domluvit stravu pro 6-ti leté dítě?

Děkuji a zdravím,
 Eva

Penzion Deluxe

Dobrý den,dítě nad 3 roky má už klasicky přistýlku,která je za 350,– na noc a zahrnuje i stravu, dítě do 1 roku je za 100,–Takže celkem za děti 450,– na noc.Budeme moc rádi,pokud nás navštívíte,s přáním hezkého dne Matoušová.

martina

Dobry den, kdybychom chteli prijet 4 – je to mozne 2 dispeli a 2 deti jedno 5 a druhe 16 let.

Penzion Deluxe

Dobrý večer,ano je to možné.Máme pokoj,kde se pohodlně vyspí i pětičlenná rodina.Děkujeme a přejeme hezký zbytek večera,Matoušová.

Tereza

Dobrý den, vztahuje se cena poukazu 2490,– i na víkendy?

Penzion Deluxe

Dobrý den,ano, určitě nerozlišujeme ani víkendy, ani svátky :-) děkujeme za Váš zájem,hezkou neděli,Matoušová.

Šárka

Dobrý den, jsou ještě volné nějaké termíny v květnu? Např. 25. – 27.5.? Děkuji.

Penzion Deluxe

Dobrý den,ano v květnu je ještě všude volno,kromě toho druhého svátku :-) hezký den,Matoušová.

kateřina

Dobrý den, chtěli bychom tento poukaz koupit mamince k narozeninám, myslíte, že by byl problém, abychom přijeli 3? Jaká by v tom případě byla cena? Děkuji

Penzion Deluxe

Dobrý den,to není žádný problém,až uděláte rezervaci tak nahlásíte přistýlku,kterou pak zaplatíte až při příjezdu.Cena za přistýlku je 350,– na noc včetně polopenze a všech služeb.Budeme se těšit na Vaší návštěvu :-) hezký den,Matoušová.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru