Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Parádní dětské zateplené softshellové kalhoty GUDO

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Gabriela Horak

Dobry den, chci se zeptat, je mozne zakoupit jeste 104 a 116–122? Tyto velikosti uz jsem nenasla u zadne varianty kalhot v nabidce. Dekuji, Gabriela

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

napište mi na mail gudo@gudo.cz

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Lucie Uj.

Dobrý den, mohu poprosit také o dírku v pase? Kod.obj.7057270874.
Černé s modrým lemováním, vel.134, Děkuji.
Již od Vás máme stejné kalhoty koupené před rokem a jsou super, špína stačí kolikrát setřít vlhkým hadříkem a nemusí se tolikrát prát, protože jsou v tomhle počasí nošené každý den.

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

dírku Vám tam udělám.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Jana

Dobry den,
moc me mrzi, nestihla jsem vel. 122 ve dvou holcicich provedeni. Kdy cca bude nova stejne „akce“ prosim.Dekuji srdecne za odp. Pekny den.

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

napište mi na mail gudo@gudo.cz

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Romana Jurníková

Dobrý den,mohu poprosit o dirku v pase?Kod.ob­j.7057259020.Ru­zove vel.104.Dekuji Jurnikova

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,
udělám Vám tam dírku.
Hezký den
Martina Försterová – GUDO

Martina Brejchová

Dobrý den, prosím potřebuju pomoci s výberem velikosti, psala jsem Vám mail. Chtela bych dnes udelat objednavku a nevim jestli vel 116 nebo 122. Mail jsem posílala 2.11. ve 21:06
Brejchová

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

omlouvám se, ale nějak to zapadlo v zaplavě mailů, mrknu na to a odpovím Vám.

Hezký večer

Martina Försterová – GUDO

Markéta Strouhalová

Dobrý den můžu poprosit k me objednávce č.7057237184 nechat udělat do kalhot dirku.Děkuji strouhalova

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

udělám Vám tam dírku.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Petra

Jde objednat 2 kusy ruznych kalhot, ale za jedno postovne nebo zasilkovne? Objednavkovy formular mi umoznuje objednavky po jednom kuse. Dekuji za info. P.Mala

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

určitě by to mělo jít. Běžně zákazníci objednávají 2 ks. Jedině, že by už nebylo více kusu k dispozici, ale pouze jeden.

hezký den

Martina Försterová – GUD

Nikola Kazdová

Dobrý den ,potřebovala bych černo-modré ve vel. 122 je možné je objednat?Děkuji

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,
bude je možná objednat, budeme navyšovat kusy u jednotlivých velikostí, musíme nejdříve ušít nové objednávky.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Dáša

Dobrý den,
nemáte prosím ještě jedny černé kalhoty s modrým, popř. zeleným prošíváním vel. 122?
Moc děkuji!

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

budu navyšovat kusy, ale až zvládnu první nápor objednávek.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Lenka Podborská

Dobrý den. Mám prosím ještě jeden dotaz. Na velikost. Mladší syn, 5 let, myslím, že štíhlý ma rozměry: v pase 60 cm, délka kalhot 62, vnitřní krok 49 cm. Jakou u Vás zvolit velikost? Podle tabulky u žádné pas nesedí.Moc děkuji

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

objednejte velikost která sedí podle vnitřní délky a popřípadě zvažte zda neobjednat o číslo menší a zachovat délku.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Petra Waloszková

Dobrý den,je možné ušít kalhoty ve velikosti 152?dekuji

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

napište mi na mail gudo@gudo.cz

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Blanka Tomešková

Dobrý den,bohužel jsem se ,,rozkoukala,, pozdě,bylo by možné urychlit odeslání zboží tak,aby došlo nejpozději do pátku 3.11.?Dcera odjíždí na školku v přírodě a loňské je jí malé:(.Měla bych zájem o černé softshelové kalhoty gudo,černé s růžovým prošíváním ve velikosti 116,bez úprav.Děkuji za odpověď-Tomešková

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

napište mi na mail gudo@gudo.cz a něco vymyslíme.

Martina Försterová – GUDO

Olga Tóthová

Dobrý den, mají tyto kalhoty stejné míry jako tepláky? ať nemusím znovu měřit :-)

Díky, pěkný den

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

jsou jiné, širší i sed je větší, zkontrolujte si to prosím podle tabulky.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Blanka

Dobry den,budou v nabidce jeste kalhoty maskac ve velikosti 104,pripadne 110?Dekuji za odpoved.

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

budeme to navyšovat o 2 ks, tam kde je to prodané, jsem limitovaná množstvím látky.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Martina

Dobry den,pred chvili jsem od vas objednala kalhoty a bylo by mozne udelat dirku v pase aby sly gate v pase stahnout?dekuji Spicakova

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,
pošlete prosím číslo objednávky, abych to mohla spárovat, pod Vaším jménem tam žádnou objednávku nevidím.

Dírku Vám tam udělám.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Jana Beranova

Dobrý den, šlo by kalhotum zkrátit nohavice? Děkuji

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

napište mi na mail o kolik to chcete zkrÁtit a k jaké objednávce se to váže.

hezký den

Martina Försterová – GUDO

Petra Křížová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda by bylo možné vel. 122 upravit na větší rozměr v pase, asi o 10–12 cm. Předem moc děkuji za odpověď, Petra Křížová

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

můžu Vám to udělat, ale navýší se tím cena. Ostatní napište na mail nebo napište telefon.

hezký den

Martina Försterová – GUDO

Eva S

Dobrý den, mám hodně hubené dítě :-). Kromě dírky v pase bych vás chtěla případně požádat o užší nohavice, bude to možné? Vycházela bych z délky 140 nebo 146. Nebo mám spíše objednat menší (tj. cca 128) a požádat o prodlouženou­ délku?

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

objednejte menší velikost a prodloužíme délku, napište o kolik.

hezký den

Martina Försterová – GUDO

Denisa Kotková

Dobrý den, dají se kalhoty regulovat v pase? Moc děkuji

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

pokud chcete mohu Vám udělat uvnitř kalhot v pase dírku a sama můžete gumu utáhnout nebo povolit.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Lenka Podborská

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat. Mám syna s poněkud hodně nekonfekční postavou. Měří 150 cm, obvod pasu má 106cm, obvod stehna 67 cm a délka nohavive ( celková) 67 cm. Bylo by možné u Vás ušít zimní softshelové kalhoty Gudo? Moc děkuji za odpověď. Podborská

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

jakou má zhruba velikost a dáme to nějak dohromady.

hezký den

Martina Försterová – GUDO

Bára

Dobrý den, dají se kalhoty v pase regulovat – posuvnou gumou, stahovací šňůrkou? Děkuji.

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,
stahovací šňůrku nemají, ale mohu Vám udělat uvnitř kalhot v pase dírku a s ní si regulovat pas.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Anna Malirova

Dobry den prosim kalhoty qudo ve velikosti 152 je to mozne? Barva pink

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

napište mi na gudo@gudo.cz, něco s tím vymyslíme.

Hezký den

Martina Försterová – GUDO

Eva

Dobrý den, uvádíte vodní sloupec 10.000, můžete prosím uvést ještě prodyšnost softshellového materiálu a případně certifikáty a atesty týkající se zdravotní nezávadnosti (např. vhodnost pro děti do 3 let apod)? Děkuji.

GUDO dětské oblečení

Dobrý den,

prodyšnost materiálu je : Paropropustnost: 3 000g H2O/m2 za 24 hod
                            Vodní sloupec 10 000g H2O/m2 za 24 hod

Vhodné pro děti do 3 let jsou. Jestli to takhle stačí.

hezký den

Martina Försterová                           

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru